Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, ze najwiecej o tym jaka zima jest super mówią kobiety. Faceci zazwyczaj przeklinają bo zimno, bo trzeba skrobać szyby, bo trzeba ubrać 8 warstw wiecej. Kobiety?
Jeju, zima jest super () tak ładnie śnieżek prószy, do temperatury można sie przyzwyczaić, zreszta nie jest tak zimno i przesadzacie.
Po czym wychodzi taka na minusowa temperaturę i jako pierwsza zaczyna sie trząść z zimna, wyglada jakby miała miec zaraz wstrząs hipotermiczny ale nie powie nic, twardo bedzie twierdzić swoje.
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski ##!$%@?
  • 37
  • Odpowiedz
@bylu bo zima jest urocza :) jak jest śnieg czy nawet tylko mróz rano+mgła i powstaje piękna szadź, można zakładać milutkie swetry, czapy, rękawiczki i szaliki. Można wpełznąć pod koc wieczorem z kubkiem gorącej czekolady i czytać książki przy świetle choinkowych światełek. Miasta są pięknie udekorowane. No bajka po prostu! A że trzeba za tą bajkę zapłacić skrobaniem szyby czy glebą na oblodzonym chodniku to już inna sprawa :D
  • Odpowiedz
@bylu: Myślę, że to kwestia po prostu tego czy ktoś lubi sporty zimowe i klimat świąt.
No i zima jest bardzo urokliwą porą roku, gdy nie ma chlapy.
  • Odpowiedz
@bylu: jeszcze dochodzi fakt ze tym różowym w większości przypadków faceci samochodzik z rana odśnieża, podjazdy i chodniki. Do tego dochodzi #!$%@? się z ogrzewaniem domu. Zimo #!$%@?
  • Odpowiedz
@bylu: ##!$%@?
Jestem zimnolubny. Szerokość geograficzna, na której żyjemy, powoduje, że tutaj zazwyczaj jest chłodno. Jeśli ktoś ciągle marznie, to znaczy, że w dzieciństwie pewnie był wiecznie przegrzany. Ja się zahartowałem i aktualnie wystarcza mi te 18 stopni Celsjusza, które mam w biurze. Latem za to umieram z gorąca...
  • Odpowiedz
@bylu: widziałeś kiedyś zimą "ubranego" faceta w krótkich spodenkach i jakiejś cienkiej kurtce bez szalika?

JA NIE

za to widziałem wiele razy w siarczysty mróz kobiety w krótkich spódniczkach i płaszczykach pokazujących dekolt

  • Odpowiedz