Wpis z mikrobloga

Wiele już rzeczy na tym portalu widziałem, ale poziom #!$%@? umysłowego do jakiego doszło dzisiaj w nocy przekroczył wszelkie poznane mi standardy.

Sytuacja w kraju jest ciężka, ale i ona blednie w cieniu informacji jakie dochodzą do nas ze świata - najpierw zamach na żywo w Turcji na rosyjskiego ambasadora, potem powtórka z Nicei w formie ciężarówki wjeżdżającej w tłum. Oba wydarzenia są tragiczne i pozwolenie sobie na znieczulicę wobec nich jest swego rodzaju formą upadku. Zwłaszcza to drugie zdarzenie zdaje się mocno oddziaływać na społeczność, ponieważ po fali ataków jakie przetoczyły się przez Europę wreszcie mamy jakiś polski akcent.

Słowo wreszcie jest wyjątkowo cynicznym #!$%@?. Wskazuje na oczekiwanie i radosną ekscytację z nim związaną. Nie używam go przypadkowo. Wejdź na Wykop aby przekonać się że wokalna część społeczności dokładnie się tak czuje.

O tym że główna jest siedliskiem zezwierzęcenia było wiadome od jakiegoś czasu, Mikroblog przez zmienioną formułę jako tako się utrzymywał w ryzach. Do czasu. Gorące z 12h osiągnęły poziom tak żenującego dna, że nie jestem pewien czy warto być utożsamianym z takim portalem.

#!$%@? wykazują obie strony, ci którzy podświadomie cieszą się z takich ataków bo "ha, kuhwa wyszło na moje skurhwysyny, ja to już od tylu miesięcy mówiłem że tamte to szkodliwe są #!$%@?ć wszystkich" i ci którzy próbują do tego wsadzić politykę i oczernić drugą stronę. Zachowanie drugiej strony - próba naśladowania nienawistnej części serwisu i parodiowania ich wpisów sprzed miesięcy gdzie przy okazji każdego tragicznego wydarzenia następowała erupcja radości z powodu muzułmańskich powiązań - to także było zachowanie poniżej wszelkiej krytyki.

Wykop, elita internetu, światli i wykształceni młodzieńcy #!$%@? wasza mać, którzy ulegają takim samym wpływom i trendom jak januszki i grażynki z których tak bardzo lubią się śmiać. Nie znajduję w tych wydarzeniach żadnej radości, jedynie złość i rozgoryczenie. Odrobinę rozczarowania. Bo wiecie że i jedni i drudzy wpadacie w karuzelę #!$%@? przygotowaną dla was specjalnie przez terrorystów? Naprawdę, jest tutaj ktokolwiek kto sądzi, że celem tej wojenki jest powolne zabijanie Europejczyków, zamach po zamachu, jeden po drugim? Że to jest ten finalny skutek i efekt końcowy miesięcy przygotowań każdego zamachu?

Jihad współcześnie przybrał bardzo wysublimowaną funkcję i przeraża mnie to jak bardzo skuteczna się ona staje. Jego celem jest antagonizacja społeczeństwa, wyznaczenie bardzo wyraźnej granicy pomiędzy my i oni (niezależnie od tego co w danej chwili jest kryterium) po to aby w razie wojny na szerszą skalę (o której wielu tak marzy) mieć wyraźne rozgraniczenie między wrogiem a sojusznikiem. Celem jest stworzenie poczucia wyobcowania wśród ludności muzułmańskiej w Europie, wykreowanie w nich świadomości że są niechciani i odrzuceni przez europejskie społeczeństwo, po to aby opowiedzieli się po stronie swoich braci ekstremistów. Na tym się to nie zatrzymuje - aby złamać przeciwnika trzeba doprowadzić do rozłamu w jego własnym społeczeństwie. Tutaj też musi nastąpić podział "my i oni", co więcej ze zrzuceniem winy i odpowiedzialności na te zdarzenia na jedną ze stron:

"hurr durr zaprosiliście ciapaków to teraz mamy problem"

"hurr durr chcecie bić ciapaków to się mszczą i mamy problem"


Wyłączną winę za zamachy ponosi Państwo Islamskie i pozostałe ekstremistyczne ugrupowania terrorystyczne które wycierając sobie gębę ideologią (w tym wypadku religią muzułmańską) używają jej do siania nienawiści i podziałów. Nasze społeczeństwo jest temu winne tylko tyle, że ciągle nie potrafi tego dostrzec i robi dokładnie to czego terroryści od nas oczekują.

#!$%@? do tego polityki, podziałów na lewo i prawo, doszukiwanie się w tragediach strzępków informacji tylko po to aby dosrać drugiej stronie, żeby zebrać garść plusów na portalu ze śmiesznymi obrazkami i połechtać sobie ego. Tutaj nie pomoże żadna grupa ratowania poziomu. Nienawiść tak bardzo przysłoniła wam wzrok że nie ma miejsca na "rigcz".

I jest to smutne, ale może chociaż jednej osobie da to do myślenia.

#neuropa #4konserwy #polityka #zamach #wykop #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi
Joz - Wiele już rzeczy na tym portalu widziałem, ale poziom #!$%@? umysłowego do jaki...

źródło: comment_Tnkiy5NvsXlGi2bqB47oII6Za8WwDZ7v.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Joz:

pamiętam, jakim szokiem były dla mnie pokazywane w telewizji ujęcia cieszących się palestyńczyków po zamachach na wtc, teraz praktycznie mnie to nie rusza bo mam takie coś w zasadzie na co dzień na polskim portalu ze śmiesznymi obrazkami
dramat
  • Odpowiedz
Wybaczcie, musiałem wrócić na chwilę żeby usunąć i zablokować dalsze wysrywy intelektualne @Laserade, bo aż żal czytać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Elo benc.
  • Odpowiedz
@Joz: A chcialem napisac ze jest jeszcze szansa dla tego portalu gdy widze takie wpisy ale

UŻYTKOWNIK ROZPOCZĄŁ PROCEDURĘ USUWANIA SWOJEGO KONTA Z SERWISU

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Joz: Ta Karuzela #!$%@? została rozkręcona tak naprawdę wiele lat temu przez podboje Mahometa. Jedyny powód dla którego Isis może "wycierać sobie mordę tą ideologią" jest to, że była ona od początku nastawiona na podbój i pogardę dla życia ludzkiego.
Pewnie wszystkie religie miały swoje mroczne epizody (krucjaty na przykład, ale nie te na bliski wschód ale przeciwko europejskim poganom), tylko że to się skończyło bo te religie nie były
  • Odpowiedz
Wykop, elita internetu, światli i wykształceni młodzieńcy #!$%@? wasza mać, którzy ulegają takim samym wpływom i trendom jak januszki i grażynki z których tak bardzo lubią się śmiać. Nie znajduję w tych wydarzeniach żadnej radości, jedynie złość i rozgoryczenie. Odrobinę rozczarowania. Bo wiecie że i jedni i drudzy wpadacie w karuzelę #!$%@? przygotowaną dla was specjalnie przez terrorystów? Naprawdę, jest tutaj ktokolwiek kto sądzi, że celem tej wojenki jest powolne zabijanie Europejczyków,
  • Odpowiedz