Wpis z mikrobloga

Czy jest szansa otrzymać rekompensatę za straty finansowe od #wizzair? Właśnie padam na pysk w jakimś pokoju hotelowym po całym dniu walki z obsługą lotniska Londyn Luton. Przyjechałem awaryjnie o 6 rano na luton po zakupie biletów do Wrocławia tego samego dnia o 4 tej rano. Udało się zrobić online check in ale nie dało wydrukować kart pokładowych - informacja : zrób to na lotnisku przy stanowisku check in. Ok... Na miejscu się okazuje że nie wsadza mnie do samolotu bo sprzedali więcej biletów niż miejsc. Co proponują? Lot we czwartek ;/... Po prawie 12 h czekania na jakichś listach rezerwowych umieścili mnie w samolocie lecacym jutro rano do Warszawy... Oczywiście na mój koszt bo to "nie transfer". Na lotnisku nie ma przedstawicieli wizzair więc nie ma kogo opier&#lic. Co mogę z tym fantem zrobić? Takich ludzi jak ja była masa.

#zalesie #lotnisko #linielotnicze

Akcja była spontaniczna bo miałem lecieć przez kopenhage z Gatwick do Krakowa ale przez mgle opoznili lot o ponad 3h więc nie zdazylbym złapać tego w Kopenhadze (2 różne linie na moje ryzyko)
  • 3