Wpis z mikrobloga

Miałem #!$%@?ć na dziwki i alkohol ale postanowiłem zainwestować w więcej mocy u swojej księżniczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo francuskie to tylko wino i kobiety. Poznajcie Karolinę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Silnik 2.0HDI RHR 135 na serii 142,5KM 353,9Nm dzisiaj ma 209,2KM i 442,6Nm.
Hybrydowa turbina,
Wydajniejszy IC,
Zatkany EGR,
Czysty dolot (czyszczony ręcznie)
Szlif głowicy dla delikatnego zwiększenia ciśnienia. (musiałem szukać mocniejszego rozrusznika)
Edit:
Kute sprzęgło,
Hamulce od 2.7HDI

Mody robione już od maja 2016 roku.

Do tej pory wymieniona lewa półoś bo ją ukręciło jak szmatę po wyciskaniu wody

Pozdro wariaci!

#motoryzacja #tuning #diesel #samochody
S.....i - Miałem #!$%@?ć na dziwki i alkohol ale postanowiłem zainwestować w więcej m...

źródło: comment_9iRBv6Lfr63PMT1nyTpI9nCaEGIpVKq2.jpg

Pobierz
  • 93
@Stulejusz_Wielki: Bardzo fajny Pug, gratulacje mireczku! Swego czasu miałem 607 w 2.7 HDi i w sumie żałuje, że go sprzedałem ;/ . Jedynymi minusami to była zwrotność 607 i właśnie hamulce. Takie 407 coupe z 2.7 HDi lub 3.0 HDi do dzisiaj mi się marzy!
Szlif głowicy dla delikatnego zwiększenia ciśnienia. (musiałem szukać mocniejszego rozrusznika)


@Stulejusz_Wielki: Czemu tak zabieg? Lepiej było zostawić jak jest albo delikatnie odprężyć i dmuchać więcej np. z jakiejś GTB20 lub 22vklr. Co się skończyło przy tym stage? Paliwo i turbo ? Dwumas wyrzucony? Kute sprzęgło? Chodzi o to że wzmocnione? Bo nie widziałem jeszcze sprzęgła robionego z z odkówki, ewentlanie mogła być obita kevlarem i wzmiocniony docisk.

Kto Ci robił hybrydę
@vakir: szlif robiony żeby kompresja była większa, silnik ma 550kkm przebiegu, turbine dałem do turbospec. Tutaj kończy się paliwo. Dwumas jest. Dałem nowy w maju, jak padnie to pomyślę nad czymś innym. Kute miałem na myśli kevlar i mocniejszy docisk. Po prostu mówili kute sprzęgło i tyle. Program robiony w kreatorze mocy, miałem jakoś zaufanie do nich
@JUSTd0IT: Jednak kiedy jedziesz sobie 160km/h po autostradzie i w lusterku widzisz rodzinne
@Stulejusz_Wielki: dziwne, pierścienie i tuleje w dobrym szczęściu? Bo raczej przez zużycie tych elementów spada kompresja :P Ale no jak nie bierze oleju i jeździ to niech będzie.
A to tak obicie kevlarem i mocniejszy docisk, jak odczucia będziesz miał lewą nogę jak pudzian? :P Właśnie myslałem o turbospecu albo o perunie bo do swojej astry chciałbym wrzucić, aczkolwiek bardziej mnie kusi GTB2060vklr.
IC FMIC? Czy jakiś inny chińczyk?