Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki jak większość z was wie mam guza mózgu, gwiaździaka rozlanego lll stadium nieoperacyjny. Dowiedziałem się o nim w zeszłym roku i dostałem wtedy info, że zostały mi 2-3 lata(wtedy było ll stadium). Niestety pomimo naświetlań menda urosła i od piątku 16.12 wiem że to będą moje ostatnie święta z wami.

Deadliny zawsze mnie motywowały dlatego przez ostatni rok nie żałowałowałem sobie niczego i żyłem na "pełnej #!$%@?" i mam zamiar cieszyć się tym co mi zostało nie myśleć za dużo tylko przeżywać każdy dzień na maxa. W sumie to smutno w #!$%@? w wieku 29 lat znać termin i niestety najciężej powiedzieć o tym rodzinie bo do tej pory nikomu nie mówiłem.

Skoro będą to nasze ostatnie wspólne święta to robie pożegnalne #rozdajo w którym zwycięzca może dostać odemnie zajebistą świąteczną paczke, coś jak #wykoppoczta. W paczce będą ciekawe książki z mojej kolekcji, słodycze i fajna niespodzianka. Wystarczy zaplusować ten wpis i 22.12 wylosuje szczęśliwca.

Ps. Co do leczenia to wykorzysałem już wszystkie możliwe i dostępne w Polsce metody, także prosze bez głupich pomysłów w stylu wlewów wit. C, a 6 różnych lekarzy raczej się nie myli.
Ps2. Na nic nie zbieram bo mam wszystko czego mi trzeba
#rakcontent #rozdajo #wesolychswiat
m.....7 - Mirki i Mirabelki jak większość z was wie mam guza mózgu, gwiaździaka rozla...

źródło: comment_MBFrYyG06YU3ro83o0UpouTw7JOz1GE1.jpg

Pobierz
  • 275
  • Odpowiedz
@mariusz1987: i tobie Wesołych Świąt mirku.
#!$%@? strasznie mi cię szkoda bo niewiele życia ci już zostało.
Ty to wiesz, a takie przegrywy jak my co jakiś czas popadają w #depresja
I zamiast cieszyć się z tego że mogą jeszcze żyć dalej.
Doświadczać codziennie nowych rzeczy.
Jakie by one nie były złe czy dobre.
To użalają się nad sobą.
Ty już niestety znasz mniej więcej datę kiedy umrzesz.
#!$%@? nie wyobrażam
  • Odpowiedz
Dwa lata starszy ode mnie, a już się powoli żegna ze światem... smutne w #!$%@?. Na Twoim mieejscu robilłbym dokladnie to samo, czyli bawił się i #!$%@?ł to co oszczędziłem. Trzym się.
  • Odpowiedz
@mariusz1987: Cóż, jak na nic nie zbierasz to cieszę się że chociaż mogłem czapeczkę na Twój avatar nałożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzymaj się na nogach jak najdłużej!
  • Odpowiedz
@mariusz1987: Nie plusuję, bo nie chcę od Ciebie paczki, bo bym póżniej przytulała te rzeczy i płakała ze smutku ( ͡° ʖ̯ ͡°). Też mam guza w głowie, w prawdzie niezłośliwego, ale sam fakt takiego gówna i myśl, że może zezłośliwieć. No ja #!$%@?. Ale mi teraz smutno. Oby Cię cud spotkał.
  • Odpowiedz