Wpis z mikrobloga

Ostatniego piątkowego wieczoru wybrałem z wielką ekscytacją się po paczkę z #wykopoczta.
Przychodzę do Pana paczkomata u którego byłem kilka godzin wcześniej ,ale wtedy powiedział ,że teraz się nie dokopie do niej i żebym później wpadł mówię sobie - no dobra, koleś faktycznie ma zapierdziel, i dready to swojemu pod górkę nie będę robił.
No i tak podchodzę do niego, podaję numerki, a tu niespodzianka! Paczka została odebrana.( ͡° ʖ̯ ͡°) Pod moją paczką widnieje podpis. Oho przypał, ktoś będzie miał problemy. Chwila stresu, niepokoju- znalazła się! Ktoś zwyczajnie złą pakę pokwitował.
Złota paczka ląduje w rękach, coś tam grzechocze w środku. Szybko tup tup na kwaterę i rozpakowujemy z pająkiem.
Pająk zaciekawiony jak i ja, co tu przyszło. Takie ciekawe rzeczy!
W środku znaleźliśmy takie dobra i pyszności :

-Żubróweczka będzie pita za Twoje zdrowie! ( ͡º ͜ʖ͡º)
-Skittlesy i czekoladki z alkoholem oraz cukiereczki pudrowe (ooj będzie podjadane na zajęciach)
- Książki sztuk 2! Pierwsza pt. Zagadka Aleksandryjska- związana z tematem Biblioteki Aleksandryjskiej- z pewnością przeczytam. Koleżka z roku na filozofii twierdzi ,że dzięki wiedzy ,która tam była poznalibyśmy arkana magii i alchemii oraz dowiedzieli się jaki jest układ z Kosmitam
Druga- Tajemnice Bangkoku- również dodana do listy lektur,autor ciekawy, dość mocno w buddyzmie, ciekawe co tam wymyślił;)
-Żelki MAKARENA! Na początku mi się smutno zrobiło bo wege od lat, ale i obczajam skład i JEST, SĄ Z PEKTYNĄ! Panie złoty! Chwała Ci na wieki za te żelki! Są cudnee () i już po pierwszej zjedzonej wylądowały w top5 moich słodkości
-Jest i oryginalne czarno-białe zdjęcie błogosławiącego Hansa Klossa

Bardzo przyjemna paczka, dzięki Ci za nią @WujekOprawca


#wykopoczta
Pobierz kawayo - Ostatniego piątkowego wieczoru wybrałem z wielką ekscytacją się po paczkę z ...
źródło: comment_YXsIZ3UGLmG2k1j39wcQY30XUx7W9cCa.jpg
  • 1