Wpis z mikrobloga

Kompromitacji Jakiego ciąg dalszy:

Chcę powiedzieć jedną rzecz. To co pani [Gasiuk-Pihowicz] mówi to jest niebywała hipokryzja. Wtedy gdy służby specjalne wyrywały redaktorowi Wprostu laptopa, to państwo nic nie robiliście!


może dlatego że Nowoczesnej wtedy nie było, hmmmm

To co wy zrobiliście w Sejmie to widzieliśmy w historii już raz. To robiła Samoobrona. Jak widać każdy zachowuje się tak do której partii mu najbliżej


breaking news: Poseł Jaki przyznaje się do tradycji PRL w PiSie

Nic takiego się nie stało. Budżet jest wysoki, ratingi rosną, pan w tym roku może spojrzeć, inwestycje zagraniczne rosną. My chcemy tylko ustalić fundamentalne zasady. Władzę zdobywa się w demokratycznych wyborach, ale nie przejmując fotel marszałka. Tak wiele mówicie o demokracji, a nie potraficie uszanować wyniku wyborów! Jeszcze jedno chcę powiedzieć, w tej sprawie możemy porozmawiać, to może było kontrowersyjne, ale na pewno to nie był powód aby zajmować siłą fotel marszałka. My przenieśliśmy obrady do Sali Kolumnowej tak jak marszałek Platformy w 2010 roku.


nk wrzuci cały cytat kiedy Jaki wymienia wszystkie sukcesy rządu bo się zgubiłem xD

i #!$%@? że to było posiedzenie specjalne a Sala Plenarna była w remoncie xD

Kamery nagrywały te momenty, ja je widziałem w tefauenie, na pewno było kworum. Dlaczego to zrobiliśmy? Bo siłą przejęto fotel marszałka! Wie pan, to jest mniej więcej takie zachowanie jakby stanął przede mną wielki gangster i prowokował mnie żeby go uderzyć, a ja go chcę ominąć! A myśmy tego gangstera ominęli i budżet został uchwalony!


SIŁĄ ZAJĘTO FOTEL MARSZAŁKA.
SIŁĄ ZAJĘTO FOTEL MARSZAŁKA.

SIŁĄ ZAJĘTO FOTEL MARSZAŁKA.


SIŁĄ ZAJĘTO FOTEL MARSZAŁKA.
Najśmieszniejsze w tym wszystkim było to że z jakiego powodu blokują mównice, ja sobie zapisałem, jeden poseł opozycji mówił że ze względu na posła Szczerbę, drugi mówił że z powodu blokowania mediów, a jeszcze inny że z powodu przeniesienia obrad do Sali Kolumnowej, widać wyraźnie że oni tylko szukają pretekstów aby protestować. My to naprawimy, a oni znajdą sobie coś nowego do protestowania. Ustalmy coś, władzę zdobywa się w demokratycznych wyborach a nie poprzez zajmowanie siłą fotelu marszałka. W polityce liczy się cierpliwość, my czekaliśmy na swoją kolej 10 lat.


#neuropa #bekazpisu #poseljakibylejaki #polityka
Pobierz Joz - Kompromitacji Jakiego ciąg dalszy:

 Chcę powiedzieć jedną rzecz. To co pani [...
źródło: comment_V7Jf0SDR7VL3unIBWvmh82zE3wPgdzlO.jpg
  • 11
@kwmaster: Jeszcze brakowało, by ktoś z sali krzyczał:"wejdź na krzesło", machając odpowiednim rekwizytem. Przedświąteczna szopka nie jest zła, szkoda że tą noworoczną jakieś pajace z mediów usunęły.