Wpis z mikrobloga

Partia Korwin to jest gówno a nie partia wolnościowa - cała opozycja protestuje przeciwko bolszewickim zapędom PiSu i ograniczaniu wolności obywatelskich i wolności słowa, a korwiniści zamiast protestować, to jeszcze się naśmiewają z protestów. Gardzę wami - zasługujecie na to, żeby przeciętny wyborca umieszczał was w jednym szeregu z PiSem.

#oswiadczenie #takaprawda #neuropa #korwin
Pobierz
źródło: comment_wSobp8Zk3cYJsA0QOH4OYFvTW9OxhdRC.jpg
  • 16
@zokezoke: Zrozum kretynie że to co robią te buraki z po,n, i co tam #!$%@? jest, bronią jedynie swoich koryt. Polityka pisu jest ciągłością poprzedników. Te same numery robili poprzednicy. Teraz to bardziej nagłośnione bo pis. A ja oświadczam że za ten wczorajszy numer, przy następnych wyborach zagłosuję na pis. W życiu tego nie zrobiłem i nie miałem zamiaru. Ale działania ,,obrońców demokracji'' + ubeków + zwykłych #!$%@?ów mnie do tego
Klub parlamentarny Kukiz'15 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przynajmniej formalnie są jednak opozycją jak często ich się po prawej stronie nazywa czy nazywało "konstruktywną".


@galicjanin: Kukiz to nie jest w ogóle partia, tylko przypadkowa zbieranina. Część z nich głosowała z PiS-em wczoraj, a druga część była przeciwna działaniom PiS-u, jeden z posłów miał do Suskiego mówić "#!$%@?". No trochę schizofrenia.
@zokezoke: A czy nie jest to śmieszne? Gdyby teraz PO przejęła władzę z rąk PIS, to udręczony naród odetchnąłby z ulgą. Tylko że kompletnie nic by to nie zmieniło. Niezależnie co tam się dzieje to obywatel zawsze będzie bity w dupę. To wszystko jedno. Dlatego pozostaje stać z boku i się z was polskie frajery śmiać.