Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WuDwaKa: Pilnik a frezarka to co innego, frez się kręci, więc może złapać rękawiczkę i zanim zareagujesz to ją wciągnie i rękę razem z nią, potem masz nie dość że ranę cięta/szarpaną, to przy czymś większym jeszcze kość strzaskana i do tego jak rękawiczka się całkiem nie rozerwie to nie możesz tej ręki wydostać (ale to też zależy jaki sprzęt), więc lepiej pracować bez rękawiczek, bo (po pierwsze jest mniejsze prawdopodobieństwo
@Khaleesi: w 6 klasie podstawówki graliśmy w koszykówkę, dość stara sala gimnastyczna, obudowana z każdej strony jak to ja nazywam "panelami". (takie brzydkie panele podłogowe nie tylko na podłodze ale i na ścianach). I podczas grania wpadłem na ścianę i uderzyłem w nią ręką. Bolało, więc nie patrząc scisnalem tą rękę między nogi, ale kiedy już ją wyciągnąłem i popatrzyłem to moim oczom ujrzała się całkowicie rozerwana tak zwana "torebka" pod
@Khaleesi poproś lekarza o skierowanie na rehabilitację(nawet rodzinny wystawi) nic to nie kosztuje. Zapisz się w kolejce bo chwilę się czeka, ręką zdąży ci się zagoić tak więc pewnie w lutym będzisz na zabiegach. Grozi ci opuchnięcia dłoni, ograniczony ruch w stawach palców jak i ból w dłoni.
@Khaleesi: Najgorsze w tym wszytskim jest to, że na 90% stracisz czucie w tym palcu w miejscach gdzie przecięte nerwy. Może sie zregeneruje może nie. Ja sobie przeciąłem kciuk i z początku nic nie czułem na opuszkach. Minął rok i wróciło jakieś 20% czucia. Lepsze to niż nic.
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ale do rzeczy - przyjął mnie ten sam gościu, co ostatnio byłam z ostrym bólem brzucha (podejrzenie wyrostka). Pamiętał mnie, już w recepcji mnie zobaczył, krzyknął po nazwisku ( ͡º ͜ʖ͡º) i zaprosił do środka.


@Khaleesi: Gotów pomyśleć że jakaś walnięta, zakochana małolata - stalkerka robi sobie krzywdę aby się z nim zobaczyć XD
@Khaleesi: W sumie byłoby fest romantycznie jakbyście się spiknęli po tym jak Ci prawie urąbało rękę :)
Ba, ja na jego miejscu juz bym sie zaczał martwić czy aby kolejną wizytę nie złożysz mu ze złamaną nogą, w ciąży albo z inną podobnie ciężką przypadłością (odpukać!) (ʘʘ)
Daj się mu porwać na randkę i go nie stresuj ;P