Wpis z mikrobloga

#pytanie #pytaniedoeksperta #gielda Mirki mam pytanie od jakiś trzech tygodni wydzwania do mnie x firma i proponuje abym zainwestował u nich pieniądze na giełdzie. Ja ani kapitału nie mam ani nigdy się na giełdzie nie bawiłem. Myślałem, że to jakiś żart ale dzisiaj po oddzwonieniu do nich (nie wiedziałem, że to do nich będę oddzwaniał) odebrał jakiś gościu i pyta się kto dzwoni. Podałem swoje dane na to on odpowiedział, że prezes telefonował. I gościu do mnie mówi, że snapchat wchodzi na rynek podbije o jakieś 22% w ciągu dwóch godzin a później należy sprzedawać. Ja ani funduszów na takie coś nie mam a koleś mówił coś o 100tys na dobry start. I teraz pytanie o co tutaj chodzi? Ktoś pomylił mój numer z jakąś szychą czy zwyczajnie ktoś sobie jajca robi ? To musi być jakaś firma zablokowałem 3 podobne numery, które do mnie wydzwaniały a teraz jeszcze 2 podobne numery starają się do mnie przetelefonować. Pytałem też skąd ma mój numer nie za bardzo mi odpowiedział. Do tego wyjaśnił mi, że biorą 1/10 procenta z zysku czy coś takiego. W ogóle takie firmy istnieją? Miałem mieć swojego doradce i dużo #!$%@?ów mójów o których chyba już warto nie pisać.
  • 8
  • Odpowiedz
@Sairus: Dokładnie odpowiedział w ten sposób: Nie jestem pewny często otrzymujemy od banków i różnych innych instytucji. Do tego dodał, że teraz nie jest w stanie powiedzieć inaczej byłoby gdybysmy rozmawiali pierwszy raz.
  • Odpowiedz
@Jankino: @Sairus: Ja jak kiedyś zażądałem od takiego eksperta informacji skąd mają moje dane i żeby usunęli to usłyszałem "pocałuj mnie w dupę". Ciekawe też jest skąd zdobyli numer, okazało się że mój znajomy do którego też dzwonili po prostu im podał żeby się odczepili ^^
Także jak zwykle prawo sobie, a praktyka sobie.

Z doświadczenia mogę polecić bycie stanowczym i domaganie się swoich praw kiedy tylko usłyszysz w jakim
  • Odpowiedz