Wpis z mikrobloga

2368 - 10 - 3 = 2355
10 km z wczorajszej jazdy na koniuchu, który kiedyś był na gif'ie. Trochę się spinał, trochę się bał, ale się starał i po 20 minutach wyluzował na tyle, że dało się coś poskakać i popracować. Chyba po prostu za mało ostatnio chodził.
Dzisiaj krótka jazda na 4,5 rocznym wałachu, podczas której oceniano moje umiejętności względem jeżdżenia na młodziakach, o których ostatnio pisałem. Wyszło wręcz bardzo dobrze :) Konik bardzo ładnie się nosił, mnie pozostało 'tylko' siedzieć :)
A co tam w mirko-końskim świecie??
#konskiegranice #konie #jezdziectwo
  • 8
@ma4cin1101 Czyli pan z ciebie zadowolony i będziesz jeździł u tych łogierów? :D Super. :) U nas jak w lesie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A przynajmniej u mnie. Chociaż nie, u mnie jak w dupie. (ʘʘ)
@Ayano: Na to wygląda () Jeżdżę tam regularnie, ale dużo czasu spędzam na pracy z ziemi :) A dlaczego tak, ja się pytam?! Czemu się pozwala koniom 'dziadzieć' w samotności?XD

@aspergo: Korzystam! :) Nawet z pracy się urywam żeby jechać popracować z tymi śmierdziuchami! xD
A czy Mirabelka aspergo to nie miała się pochwalić swoim zwierzem wierzchowym i dorzucać swoje km?:)