Wpis z mikrobloga

@Orbes: @Brz0za: @MojHonorToWiernosc: @Bogdan23: @exdeath44: rozmowa odbyta. Zaskakująco miła. Może przytarłem im nosa. Aktualnie jeszcze nie wiadomo jak to będzie z tym kosztem, ale w najbliższym tygodniu powinno być już jasne. Co prawda miało być jasne już wcześniej, ale niech im bedzie, ja mam czas. Dowiedziałem się też, że tylko rodzice uczniów szkoły mogą się dowiedzieć o szczegółowych kosztach, O których paradoksalnie jeszcze nie wiadomo. Pełnoletnie osoby
@artur200222: co prawda w malej miejscowosci ale 7 lat temu (o #!$%@? ale zlecialo :O) za studiowke placilem chyba 380 za pare w kazdym razie nie wiecej niz 400. i tez mielismy dja czy moze nawet orkiestre, w domu weselnym z pelna wyzerka. wolaj jak sie rozwinie bo jestem ciekaw :)
@artur200222: nie nie, chodzi mi tylko o to że jeśli będą się stawiać i rzucać tak głupimi argumentami jak ten o rodzicach to ty zawsze możesz ich postraszyć, jak im się dupa zapali to będą inaczej rozmawiać, niestety w polsce kadra nauczycielska zapomina że to oni są dla ciebie, a nie ty dla nich (tak wiem nie twoja szkoła), panuje ciągle to stare PRLowskie myślenie przez co jesteś tylko pachołkiem którego