Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki.

Miałem okazję pracować na różnych imprezach z Amrem- chłopak z Egiptu, rozwijał swoją karierę w Crossficie, jeździł na różne zawody po całym świecie, był również trenerem personalnym, promotorem różnych wycieczek, tancerzem w klubie (sam nie wiedziałem, że to jest praca ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Przed przyjazdem do #krakow studiował jakiś czas w USA, niedawno obronił się na Uniwersytecie Ekonomicznym. Mega ambitny i pomocny chłopak.

Miesiąc temu został zaatakowany przez 10 kibiców, zrzucili go ze schodów, dość mocno pobili. Najbardziej ucierpiało na tym jego kolano, a co za tym idzie, nie jest w stanie dalej uprawiać sportów bez kosztownych operacji i rehabilitacji.

Więc zwracam się do Was z prośbą o #wykopefekt. Utworzyliśmy ze znajomymi akcję crowdfundingową, żeby pomóc mu wrócić do zdrowia.

Można dorzucić kilka cebulionów TUTAJ

Dzięki!

#pomocy #rasizm #pomagajzwykopem #patologiazewsi #patologiazmiasta
KendziorSC - Cześć Mirki.

Miałem okazję pracować na różnych imprezach z Amrem- chł...

źródło: comment_fGrAY5ylZMIhkF5TtjbElsJLGg3aUSRm.jpg

Pobierz
  • 39
@KendziorSC dodajesz tag rasizm tylko dlatego że dostał obcokrajowiec? Najprawdopodobniej dostał bo miał pecha i równie dobrze mógłbym to być ja albo Ty. Nieszczęście, trudno się mówi. Ale nie mów że obite kolano to powód aby pisać na mirko o pomoc. Ja miałem awarię kręgosłupa i przez cztery miechy nie mogłem pracować, rehabilitacja i słabo z kasą było, ale nawet nie przyszło mi do głowy aby pisać na mirko. Gdybyśmy tak wszyscy
@KendziorSC w Polsce jest taka zawisc że jak ci coś wychodzi w życiu to i tak zrownaja cię do dna ( czyli do siebie ) bo #!$%@? ciemniejszej karnacji jesteś jak typowy seba
@blubi_su a przelewaj i cała wypłatę. Dla mnie żenujące jest zwalanie niepowodzeń i pechowych sytuacji na rasizm i nietolerancje. płacz o polskim rasizmie nie robi na mnie wrażenia, bo są to sytuację bardziej marginalne niż w innych krajach. Inna sytuacja ze wśród blokowisk są grupy bezmozgich sebow i możesz dostać w #!$%@? nie tylko ze jesteś ciemny, ale że nie masz szluga, telefonu, albo że nie jesteś z Cracovii. Z racji swojej
@KendziorSC też go kojarzę z boxa, kiepska historia, po tym jak trenował mogę powiedzieć że to normalny i pracowity chłopak, ludzie którzy go za darmo pobili nie powinni chodzić po ulicach...