Wpis z mikrobloga

Mam i ja! Właśnie rozpakowałam paczkę od @kawayo !


1. Paczka malutka i leciutka. Na pierwszym zdjęciu porównanie z A4.
2. Jak tylko przyszłam do domu, to poddałam ją testowi węchowemu.
3. Jula wąchała dłuuuugo.
4. Dłuuugo...
5. Jeszcze dłuuużej... Myślę: "no jak nic kupa i podpaski z karaczana" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
6. Otworzyłam i wszystko się wyjaśniło! To kostki dla psów tak przyciągnęły zapachem Jule!
W paczce znalazły się:
- list (napisał, że jestem "ślicznym różowym paskiem" - to jak wygrać z rakiem :D)
- dwie piękne pocztówki i podobno będą do mnie przychodziły następne!
- jagody goji - dobre na wszystko
- dwie kosteczki dla Juli, która już się z jedną rozprawiła (wybrudziła pół legowiska, później część zwymiotowała i zjadła znowu ( ))
- kamień - szkoda, że nie napisałeś skąd się wziął
- dwie pyszne kawki
7. Jula nie mogła wysiedzieć spokojnie i ciągle próbowała ukraść kostkę.
8. Musiałam jej szybko dać, bo przerobiłaby mnie na mielone.
9. I jadła (ʘʘ)
10. Kawka od razu zaparzona.
11. I pita :) Rzeczywiście smak świąt. Dobra jak Jezus :D

Jeszcze raz dziękuję ślicznie i Tobie i organizatorom. Do zobaczenia w następnej edycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopoczta #wykopaczka #wroclawskiamstaff #psy #chwalesie
e.....5 - Mam i ja! Właśnie rozpakowałam paczkę od @kawayo ! 

SPOILER

1. Paczka...

źródło: comment_RUzPPUBTDuNq4Sadjgnuz0SJGHl1Rq5d.jpg

Pobierz
  • 14
@emipk505: tak na przyszłość - te kości nie wszystkie psy tolerują. Mój uwielbiał, ale za każdym razem kończyło się to nocnymi wymiotami. Muszą zawierać jakiś składnik chemiczny, który nie jest tolerowany przez wszystkie psy.

Co nie zmienia faktu, że ryknąłem sążnie po przeczytaniu tego, co zrobiła Jula xD Kupa i podpaski też mnie #!$%@?ły :D
@Zielony34: Jula już kiedyś jadła podobne raz na jakiś czas. Ona ma tylko ten problem, że połyka duże kawałki (tak jakbym jej przez miesiąc jedzenia nie dawała :P) i później żołądek się buntuje :P