Wpis z mikrobloga

Osoby szukające promocji na #ksiazki (jak sądzę, może byc to ostatni dzień promocji typu codziennie inna książka/kurs za co najmniej 50%) Informuję:
W księgarni #helion dziś 50% taniej książka Big Data. Najlepsze praktyki budowy skalowalnych systemów obsługi danych w czasie rzeczywistym, którą napisali Nathan Marz i James Warren. Zapłacimy za nią 29,50zł.
W księgarni Onepress dziś 50% taniej 2 książki Roberta B. Cialdiniego Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego za 17,45zł oraz Zasady wywierania wpływu na ludzi. Teoria i praktyka. Komiks za 14,50zł. - pierwszą z nich ostatnio przeczytałem, a w zasadzie wysłuchałem śledząc tekst - do książki dodane są płyty, na których mamy czytaną treść książki Tapisałem kilka słów na ten temat w osobnym wpisie
W księgarni Sensus dziś 50% taniej książka Sny Morfeusza, którą napisała K.N. Haner. Zapłacimy za nią 19,95zł.
W księgarni #ebookpoint dziś e-book w specjalnej cenie 9,90zł. Jest to książka Kasacja, którą napisał Remigiusz Mróz.
Na platformie Videopoint dziś 50% taniej kurs Ruby on Rails (RoR). Kurs video. Programowanie aplikacji internetowych, który przygotował Jacek Galanciak. Zapłacimy za niego 49,50zł.

#czytajzwykopem #mirkopromocje #ebook #programowanie #naukaprogramowania
http://kaczus.ppa.pl/promocje