Wpis z mikrobloga

#wykopoczta dotarła! @Dzyszla, poprawiłeś mi humor niesamowicie, zarówno treścią listu jak i zawartością paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) To moja pierwsza edycja, tak samo jak Twoja, ale już wiem, że wezmę udział w kolejnych. Do tego czasu będę już na pewno w grupie #programista15k ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc moja przesyłka będzie bardziej bogata, niż w tym roku (wysyłam jutro, ale i tak mam nadzieję, że się spodoba). Zupki, kawa i energetyk zachowam do sesji i z uśmiechem pośród #!$%@? zaleję sobie któreś z nich w nowym kubku (przy okazji udało Ci się trafić z napisem, espresso to mój ulubiony rodzaj kawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Powerbank również się przyda, bo obecny mi dogorywa. A bon do Heliona to mistrzostwo świata, będę kminił pewnie dwa miesiące na co to wydać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Najbardziej mnie jednak rozwalił kiczowaty aniołek z podświetleniem, chyba najfajniejsza rzecz z całej paczki xD. Polecam tego mireczka, pij ze mno kompot @Dzyszla!
#wykopaczka
P.S. Zapałki też się przydadzą, bo #!$%@?ł się iskrownik w piekarniku na mieszkaniu studenckim xD
P.S.2 dodaję jeszcze raz, bo @lubielizacosy zwrócił mi uwagę że dodałem zdjęcie z kodem xD (podekscytowałem się paczką za bardzo xD)
źródło: comment_LdEZ7Fw3eLTW6SpgOa8UTMkX0geZk7AP.jpg
  • 6
@Dzyszla: Zalatany i podjarany paczką jestem, więc oczywiście weryfikacyjne też ma zdjęcie z kodem xD ale napisałem do nich na kontakt w tej sprawie już. Co do pisania, to prawda, choć czasem obawa przed brutalną społecznością mirko straszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)