Wpis z mikrobloga

Za nami siódma, przedostatnia eliminacja szóstego sezonu ACLeague. Tym razem było to coś z zupełnie innej beczki - wyścig na śliskim, pokrytym śniegiem Torze Poznań.

Wyścig Pro wygrał... @MrKubool
http://managerdc7.rackservice.org:50915/sessiondetails?sessionid=2305
Wyścig Rookie wygrał... @zabaracer
http://managerdc7.rackservice.org:50694/sessiondetails?sessionid=1579

Jak Wasze wrażenia?

Dla mnie była to ostatnia eliminacja w tym sezonie, jednocześnie najtrudniejsza. Na torze wcześniej praktycznie nie jeździłem, o warunkach na nim panujących nie wspominając, a nitka ta do prostych nie należy. W dodatku czas zgrał się tak, że na prekwali praktycznie nie miałem czasu i jakąś sensowną liczbę okrążeń zrobiłem dopiero wczoraj. W żadnej wcześniejszej sesji nie wykręciłem tak mało kółek, czas słaby, należałby się występ w Rookies. A tu niespodzianka - ktoś w tabeli przede mną się wycofał, ktoś nie wyrobił minimum, ktoś w ogóle nie miał zamiaru jechać. Jestem w Pro...

W kwalifikacjach pojechałem poniżej możliwości i oczekiwań, 20 miejsce startowe. A może od samego początku taki był plan? Tego już się nie dowiemy. Mgła, śnieg, oblodzony tor, ciągłe poślizgi, prawie cztery i pół sekundy straty do pole position. Ale to będzie dobre. Ale będą mnie dublować.

Wyścig. Tańcz, Evoro, tańcz. To było najbardziej męczące 37 kółek w całym sezonie. Nie zliczę ile miałem spinów, ile inni mieli spinów, ile PLP wlepił kar. Czy po pierwszym kółku @Tuchan skasował @lawicko? Przez pierwsze kółka jechałem w grupie spinerów/Rookie, potem się rozeszło. Dubluje MrKubool - no to gonimy go! W marzeniach. Znika we mgle. Potem pusto, pusto, ktoś wylazuje poza tor. Po pit stopie widzę za sobą wielką grupę pościgową, ale stresu nie ma długo, zjeżdżają do boxów. Cały czas trzymam się w ogonie, czasy okrążeń marne. Na trzy okrążenia przed końcem zaliczam największego spina. Mija mnie kilka samochodów, kilka dublujących, kilka wyprzedzających. Na mecie miejsce 18.

Dziękuję wszystkim za wyścig i cały sezon. Do zobaczenia w przyszłym roku!

#acleague
  • 7
@Plupi: chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za wyścig rookie były emocje,nie oczekiwane zwroty akcji ja popełniłem dwa spore błędy na 30 lapie wyleciałem za tor i troszkę za dużo paliwa zalałem w picie ale jakoś udało się wygrać po raz pierwszy i mam nadzieję nie ostatni w sezonie widzimy się na następnym pozderki
No to moja krótka relacja:
Mój czas czas dający mi kwalifikacje do pro zrobiłem w ubiegłym tygodniu - na padzie. We wtorek kupiłem kierownicę i pojawiły się pytania: czy dam radę przejechać równo wyścig, czy nie rozwalę @MrKubool jak mnie będzie 6 raz doublowal? Nie czując się za pewnie na kierownicy postanowiłem nie pchać się do pro i napisałem do @TheSznikers żeby zapisał mnie do rookie, ale On mnie przekonał żebym jednak