Wpis z mikrobloga

#poznan #modameska

Mirki, gdzie kupujecie marynarki? Macie jakis sklep, cxy sieciowki? Bytom ma chyva dobra jakosc, ald prawdziwy ideolog ze mnie i po Olbrychskim mam niechec. Oczywiscie jesli macie cos tanszego, to jak nabardzirj, nie jestem z tym, ktorzy zwracaja uwage na jakis super sklep, ale kroj i fason ma byc dobry. Niekoniecznir mega elegancki, moze byc polaczony.
  • 35
@Akuku69: jakis sklep konkretnie? Czy po prostu jechac i chodzic ? Szczerze to bardzo nie lubie chodzic i sprawdzac czy maja marynarki, zniecheca mnie to do zakupow. Lubie sklep, gdzie wiem ze pare marybarek bedzie
@Akuku69: wiem, ze to outlet, szczerze to mi szkoda czasu na chodzenie bez celu - stad bardzo lubie Vistule/ (lubilem) Bytom, ale w pierwszym nic nie ma, a drugi jest na czarnej liscie.
@mateusza: wiesz moze ktory salon w Poznaniu ma najwiekszy wybor? W sensie, ze jest najwiekszy, bo nawet w mojej podpoznanskiej dziurze jest, ale to sklep o powierzchni 30m chyba, wiec nawet nadziei brak:D
@Akuku69: widze, ze wybor w factory meskich ciuchow nie zapinanych bluz na zamek jest spory, na dosyc malej przestrzeni. ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba takiej odpowiedzi oczekiwalem!
@milvanb: medicine -nie chodze tam co miesiac ale raczej materialy te co sprawdzałem mocno się gniota

weź rękaw - ściśnij przez 10-15 sek i zobacz co z niego zostanie - jak ma mocne wgioty to odpuściłbym bo codzinnym uzytkowaniu będzie fatalne.
Oni raczej maja same casualowe
Zacząłbym od facotry