Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam w małym mieszkaniu z rodzicami. Lubie jak chcą się bzykać i podsł#!$%@?ą czy śpie czy nie. Jak ojciec przez przypadek oczywiście przechodzi koło pokoju to mu powiem "Jak tak będziesz spacerował to prędko spać nie pójdę" ( ͡º ͜ʖ͡º) musi mieć zajebistą minę ale ja tego nie widze bo patrzałki na biurku a jest ciemno. Mamusia wstaje o 4rano do pracy a jest 1:30 - dużo snu już i tak jej nie zostało - a jutro będzie miała piękny dzień jak ani nie będzie dopchnięta ani wyspana. A ja jeszcze doleje oliwy do ognia rzucając tekstem, że słabo dziś wygląda i chyba jest jakaś zaspana. Ja nie rucham to oni też nie - taka karma za popsuty światopogląd jaki mi przedstawiali od małego. Idę czytać ebooka Krzysztofa Króla ABC Związków, Mireczki. Jakoś trzeba wytrwać do tej 4 rano. Bajo-Jajo! ( ͡ ͜ʖ ͡)
#stulejacontent #takbylo #toniejestpasta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 11
WalecznaKrowa: @trzymajzasadytwarde: W podbazie siedziałem w ławce z taką Anką. Wiecznie miała alergie i ciągle leciało jej z nosa a ja na początku dawałem chusteczki. Na swój wiek była wysoka ale miała też duży nos. Zawsze biliśmy sie na lekcji. Mówiła mi, że mnie kocha a ja byłem zakochany w blondynce o anielskim wyrazie twarzy która siedziała za mną. Z blondynką byłem 1 dzień, rzuciła mnie gdy siedzieliśmy pod ścianą,