Wpis z mikrobloga

hmmm, czy majfriend chce mnie wystukać patyczkami do ryżu, jak mu anuluje dispute?

ok , i will send a new one to you , can you cancel the dispute , please .


a posiada 5 negatywów i 5 neutrali na 120 pozytywów: https://www.aliexpress.com/store/feedback-score/1522378.html?spm=2114.12010608.0.0.07ga5K#rating-displayer

EDIT: aliexpress ma coś z tymi komentarzami zrąbane grubo. Liczbowo pokazuje mi "overal negative: 5" a poniżej ich lista, która ma 2 strony (na pierwszej - pierwsze 10sztuk)

#aliexpress #dispute #dylematy
Pobierz hrumque - hmmm, czy majfriend chce mnie wystukać patyczkami do ryżu, jak mu anuluje d...
źródło: comment_9L5AtJPOZ7lBjzZuRWarPy4T8m7AR1Co.jpg
  • 5
@hrumque: anulować możesz jeśli masz jeszcze czas ochrony kupującego.
Poproś go w pierwszej kolejności o przedłużenie ochrony, wtedy anulujesz. Ale ważne żebyś anulował a nie "zamykał" bo wtedy juz nie będziesz miał możliwości otworzyć go na nowo
@Alvas:

Order has been completed.

If you have already confirmed receiving your order, but you are not happy with the quality of the item(s) or you have actually not received anything at all, then you can still Open a Dispute up to 15 days after confirming Order Received.


Dostałem, więc potwierdziłem że dostałem, i od razu otwarłem dispute, bo przyszedł niekompletny szajs.

Dec. 05 2016 Open a Dispute

Dec. 06 2016
Poproś go w pierwszej kolejności o przedłużenie ochrony, wtedy anulujesz. Ale ważne żebyś anulował a nie "zamykał" bo wtedy juz nie będziesz miał możliwości otworzyć go na nowo


@Alvas: majfriend wypłakał cancelowanie dispute, bo już wysłał właściwe graty itd..
I tak coś czuję że w czarnej d. zaraz będę, bo :

Status: Finished

Reminder: Order has been completed.

If you have already confirmed receiving your order, but you are not happy