Wpis z mikrobloga

Top kek z BioWare i ich animacji twarzy. No po prostu ROTFL xD Ktoś to wreszcie musiał napisać.

Jak na grę AAA pod koniec 2016 roku wygląda to komicznie. Teraz już wiem, czemu wszystko w tej grze musi być EXTREME!!!! i pełno akcji. Bo BioWare cannot into subtelność, także w mimice twarzy. Takie Bloodlines zjada pod tym względem Andromedę na śniadanie. A to gra z 2004 roku! Porównajcie subtelny uśmieszek LaCroix ...

#masseffect #bioware #bloodlines #crpg
Lisaros - Top kek z BioWare i ich animacji twarzy. No po prostu ROTFL xD Ktoś to wres...

źródło: comment_3TVCY6hshXvrAU52DxZdC0xVja5pc3Mb.gif

Pobierz
  • 15
@Lisaros: A dlaczego mają się wysilać? Na reddicie od dawna ludzie mówili, że składają pre ordery nie widząc nawet skrawka gameplayu. Takie ufanie firmom to istny rak który zabija gry. Non stop podają gówno tym lemingom a oni jeszcze dziękują za to. Po co iść w jakość jak można zrobić coś jako tako ale tanio, a kasa sama się nabija?
@Bethesda_sucks: haha mnie też to rozwaliło :D Bloodlines jest naprawdę kapitalne. Wiesz co dopiero zauważyłem? Przypatrz się twarzy z gifa od BioWare - no nie mogę, tu nie chodzi o kiepską mimikę. Ona nie ma mimiki twarzy :D Po prostu ma otwarte usta i je zamyka z tym samym wyrazem xD

Twórcy oświadczyli na Tweeterze, że:

We'll be polishing the game until they take it from our cold, dead hands.


Na
@Turkmenski_Kot_Pustynny: W sumie teraz nawet doceniona, na GOG-u i Steamie sprzedaje się jak świeże bułeczki, ale dziś to i tak nie ma większego znaczenia. Paradox, nawet jeśli zatrudni Obsidian raczej nie wyda czegoś nawet w połowie tak dobrego, wystarczy spojrzeć na Tyranny. Do tego wrzucą tam poprawne politycznie treści i zamiast ładnych striptizerek dostaniemy transwestytów, mark my words.

Ale takich niedocenionych gier jest niestety znacznie więcej, np. Sacrifice albo Giants Citizen