Wpis z mikrobloga

@seryjny_janusz: to musialbys z niego deportowac 90% mieszkancow, zeby pozbyc sie postkomunistycznej mentalnosci 'zeby #!$%@? sasiadowi' i 'mi sie nalezy' ktorzy glosuja na politykow mowiacych 'my wam damy pieniadze' a glupi lud mysli ze te pieniadze to dodrukuja za darmo, pomijam katozjebow zakazujacych in vitro, aborcji i wszystkiego na co pozwala nam medycyna i nauka, bo pan jezus sie obrazi
@cadcadcad:

to musialbys z niego deportowac 90% mieszkancow, zeby pozbyc sie postkomunistycznej mentalnosci 'zeby #!$%@? sasiadowi' i 'mi sie nalezy' ktorzy glosuja na politykow mowiacych 'my wam damy pieniadze' a glupi lud mysli ze te pieniadze to dodrukuja za darmo


Nie chcę Ci rozwalać życia, ale tak samo wygląda polityka na całym świecie.
Tzn politycy obiecują gruszki na wierzbie, a ludzie głosują. Nazywa się to populizmem.
Co do tej mentalności, to
@seryjny_janusz: nie chce mi sie dyskutowac z kims, kto zaslepiony nie widzi co wyprawia sie w tym kraju. Jezeli jest Ci dobrze to fajnie. Ale wyobraz sobie ze ktos moze miec inne zdanie niz Ty... Tak jest zbudowany swiat no ale przeciez odiwedziles juz 90% panstw naszej planety wiec ja biedny nie dorastam Ci do piet.
Elo
@seryjny_janusz: poza tym polecam wybrac sie na przyklad do stanow albo norwegii i zobaczyc jak tam ludzie traktuja sie nawzajem na ulicy - usmiechnieci, ciesza sie zyciem, pomocni, wiedza ze trzeba dbac o swoj kraj, a w polsce? wszyscy #!$%@? na siebie, sasiad na pewno zlodziej bo ma nowe auto, najwazniejszy czubek wlasnego nosa, palenie smieciami w piecu, kazdy kto nie jest smutny to na pewno jakis wariat albo pedal, i