Wpis z mikrobloga

mirki pomóżcie, po aktualizacji OPO zepsuł się ekran blokady, tzn. zostały tylko punkty wzoru do odblokowania
nie ma żadnych powiadomień z aplikacji(mimo aktywacji w ustawieniach), nie ma zegara, nie ma skrótów w rogach(do aparatu), oczywiście SmartLock z opaski też nie działa... męczę się z tym od kilku dni, próbowałem chyba wszystkich możliwych zmian ustawień i nic
wersja systemu CM 13.1.2 - oficjalna
#oneplusone #cyanogenmod #screenlock #smartlock
  • 5
@Mortal84: jak zmieniłem blokadę na przesunięcie palcem to rzeczywiście wszystko wróciło (powiadomienia, zegar), ale gdy ponownie aktywowałem wzór to znów pustka. jest jakaś apka systemowa która odpowiada za ekran blokady, w której mógłbym wyczyścić dane albo coś? trochę się w tym gubię ;/ korzystam z nova launcher jeśli to ma jakieś znaczenie

a z dziwnych rzeczy to działa mi o dziwo smartlock przez lokalizację (wifi), ale chyba nie tak jak powinien.
@Mortal84: no już pal licho tego smartlocka, niech sobie działa tak jak jest. ale wątpię żeby tak bardzo okroili ekran blokady wzorem bo jaki tu sens? szczególnie że w ustawieniach dalej mogę wszystkie elementy ustawić, szkoda tylko że nie działają
no nic spróbuję tam jeszcze pogrzebać, a jak nic z tego nie wyjdzie to poczekam na aktualizację do Nougata, może to coś zmieni. mimo wszytko dzięki za pomoc!