Wpis z mikrobloga

@PcMasterKira: zakładam że jakością przełączników i ogólną jakością wykonania. Ty masz jakieś zamienniki, CM Storm ma Cherry MX które (ponoć) wytrzymują kilkadziesiąt milionów kliknięć.
Podświetlenie to kwestia gustu, ale mnie by takie tęczowe #!$%@?ło.
Cena... no tak, cena. Ale ja wolę dac więcej i mieć spokój na te minimum 10 lat.
No ale masz rację, przesadziłem. Może to nie jest tandeta - ale zaufaj mi, zobaczysz za kilka lat że Hykker
dj_mysz - @PcMasterKira: zakładam że jakością przełączników i ogólną jakością wykonan...

źródło: comment_9MoP5kBs8vCAPMWmz7m7xac9prqEb9w3.jpg

Pobierz
po co kupujesz mechanika z niebieskimi przełącznikami aby go wyciczasz ? to się z cele mija?


@PcMasterKira: a co mu to wyciszenie odejmuje? ;) Nie kupiłem jej wyłacznie dla irytowania domowników ;)
zmniejsza skok klawiszy jak mniemam (choć odległość do aktywacji zostaje taka sama). IMHO oringi są dobre jak dobijasz do końca klawisze.


@dj_mysz: no cóz - moze przywykne bo mam za sobą raptem 20min testu - pierwsza styczność z mechanikiem i wydaje się to ... cóz :D inne, głośniejsze.

Dźwiek jest niesamowicie satysfakcjonujący i wydaje mi się ze pisze szybciej mimo że klawiatury jeszcze nie znam dobrze ;)

Wstrzymam się z kupnem