Wpis z mikrobloga

@strewa: pieniężna płyta... EATX? tylko jakaś pokręcona.... widzę układ S3 i banki na VRAM, ale vga-out nie widzę. brak procesora - dedykowana karta? bo slot1 to to nie jest. do tego SIMM 72 pin? te dwa sloty na ram poniżej to na bank do kontrolera RAID.
Pentium II daughter card

@strewa: otóż to
hmm czyli jednak slot1, ale jakieś niestandardowe. zajebiste są takie dziwne oldskule... sam mam dual P3/RDRAM na Intelu, ale to pikuś w porównaniu z tą egzotyką ( ͡º ͜ʖ͡º)
@paprok: Dwa procesory slotowe na jednej karcie to już nie jest SLOT 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Totalna egzotyka, naprawdę. Ja to mam o, BXa pod S370 z własnoręcznie zmodowanym Tualatinem serwerowym i 1GB SDRAMów. I to było trudno znaleźć i wyszarpać na licytacjach. A tam sobie składają takie retrobestie, że to głowa mała.
@strewa: sądziłem że to jakaś wcześniejsza generacja. P2/P3 to był slot1 bez względu na to czy gniazdo było standardowe (którego tam nie ma) czy nie. mam też Qube2, który ma kartę procesorową w slocie identycznym z PCI. także wyglądać może inaczej, ważne by było elektrycznie zgodne.