Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemano, mirkacze. Ktoś coś doradzi jak zniwelować zazdrość o "przyjaciół/przyjaciela" swojej dziewczyny? Niemiłosiernie mnie #!$%@?, gdy podchodzę, a ona wyłącza telefon. Później zorientowałem się, że pisze z przyjacielem, o którym tak mi opowiadała. Jak napisze do niej wiadomość przy mnie, to nie wejdzie w wiadomość, tylko wyłączy telefon. Co prawda widzę jak jej zależy na związku, ale nie wiem jak sobie z tym poradzić? #!$%@?ć wszystkich? Być mniej zazdrosnym? Serio - nie wierzę w przyjaźń damsko-męską, a jeśli gościowi się podoba w friendzone, to mu współczuję choroby psychicznej. Co robić?

#zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? wszystkich to na ogół najgorszy z pomysłów XD porozmawiaj o tym z nia, może podpytaj wspólnych znajomych, jak macie jakichś, jak oni to widzą. Myślę że długo się przecież nie upilnuje i w końcu wyjdzie czy bolec czy friendzone
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedyś jak byłam w moim pierwszym związku (miałam ok 18 lat) to właśnie pisałam sobie z innymi facetami, mimo ze nigdy się z nimi nie spotykałam, ale utrzymywałam kontakt bo podobało mi się to w jakiś sposob.
Teraz jestem w poważnym zwiazku, takim prawdziwym, i nie mam takich potrzeb ( )
Jak się związek traktuje powaznie i naprawdę kocha tą drugą osobę to nie pisze
ZbożowaUkochana: No pewnie, jak śmie wyłączać telefon, powinna każdą wiadomość konsultować z tobą a najlepiej jakbyś udzielał jej pisemnego upoważnienia do kontaktu z innym mężczyzną.
#!$%@? co to za związek skoro nie możesz w ogóle zaufać dziewczynie i podejrzewasz po głupich wiadomościach, że cię zdradza? Musisz mieć mega kompleksy jeśli jesteś zazdrosny o przyjaciół swojej dziewczyny.

Jakbym miała takiego faceta jak ty to pogoniłabym go gdzie pieprz rośnie.

Zaakceptował: Zkropkao_Na

CiepłaEskimoska: Jeśli ona ma fochy gdy ty piszesz z koleżanką, a ty nie masz prawa widzieć co ona robi i z kim pisze, to ... obstawiam że ma swoje na sumieniu.

Nie słuchaj tychrozowych co mowia ze pogoniłyby zakompleksionego. #!$%@? nie chcą być nigdy sprawdzane, ale same to kontrolują!!

Zaakceptował: sokytsinolop