Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, dochodzą mnie słuchy, że jakiś Seba smali cholewy do mojego różowego w pracy. Muszę to ukrócić i go przestraszyć. Myślałem o tym, żeby podjechać po nią do pracy, tylko chcę wyglądać wtedy tak, żeby na mój widok się zesrał. Chcę kupić jakieś nowe ciuchy, zmienić fryzurę, rozważam też tatuaż w jakimś widocznym miejscu. Co byście jeszcze dodali? Podeślijcie jakieś pomysły co do wyglądu i zachowania. Znacie jakieś dobre teksty? Tak aby szybko zaczaił, że jestem #!$%@?ęty i lepiej odpuścić

Możecie też podać jakieś dobre kawałki do auta, wybiorę najbardziej kozackie, chociaż mam już parę pomysłów. #muzyka

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #pytanie #zwiazki #modameska #rap #boks #mma #tatuaze
  • 12
  • Odpowiedz
@Valder: wejdz do pracy, krzyknij gdzie moja suka na całe gardło, wjedź w sline z różowym i wepchnij jej łąpę w majtki, przy całym tłumie kolegów. jak to nie pomoże puść bąka, może być z kleksem, cały czas się całując.
Pomyślą, że nie tylko ty jesteś #!$%@?ęty ale i ona i raczej przestaną do niej smalić cholewki.
  • Odpowiedz
@Valder: Czarny dres w 3 białe paski. Koniecznie komplet. Głowa na łyso i w czapce. Kołczan. Nutka z auta to koniecznie popek. Dodatkowym rekwizytem może być butelka vodki w ręku. Zamiast tatuażu to skaryfikacja. Auto to BMW lub golf. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz