Wpis z mikrobloga

Jak ja współczuje polskim kobietom. Większość polskich mężczyzn ma ryj jak kowadło. Wystarczy wpisać w google grafika fraze "polish men", żeby dowiedzieć się jak wygląda typowy przeciętny Polak. 90% z nich to kartoflane mordy. Nawet nie powiem twarze, bo to są mordy. Czasami jak wyjadę za granicę to wstyd mi się przyznać, że przyjechałem z Polski. Kobiety pytają się mnie skąd jesteś? - a ja im odpowiadam żeby zgadły. "Włochy? Hiszpania?" słyszę. Jak im mówię, że Polska to są w głębokim szoku. Dziwicie się, że polskie #rozowepaski wolą zagranicznych alwaro, ale porównajcie sobie ryj przeciętnego Polaka z twarzą cywilizowanego południowca. Oprócz tego, że Polacy mają niewyjściowy ryj to jeszcze brzydzą się modą, nie dbają o siebie, chodzą w starych spranych t-shirtach, nie zmieniają skarpet i często śmierdzą strawionym alkoholem.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #takaprawda i może trochę #heheszki ale broń boże nie #pasta lecz własne #oc
ZasilaczKomputerowy - Jak ja współczuje polskim kobietom. Większość polskich mężczyzn...

źródło: comment_M4jLLBMMB7S12t3JpKug6ixd0HFdDpUD.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy Fajnie że trollujesz tylko Google grafika wyświetla większość zdjęć z gazet, które informują o Polakach w kontekście "Arrested, Beaten, fight" itp. Zwyczajnie dlatego, że nie stawia się Polaków za wzór osoby macho tak jak Włochów, Hiszpanów gdzie wujek G wypuje ci zdjęcia z plakatów reklamowych, reklam i tym podobnych.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Właściwie odpowiednio dobierając osobników, tudzież okolicę na każdej szerokości geograficznej trafisz na tych urodziwych inaczej, że o takich nacjach jak mieszkańcy Wielkiej Brytanii, bądź Niderlandów nie wspomnę.
Tak czy siak zarzutka taka sobie.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: Tak z tym, że w Polsce statystycznie dużo częściej trafisz na ryj kartoflany. Wynika to z biedy. W Polsce kobiety dużo częściej wybierają partnerów ze względu na czynnik ekonomiczny. Na zachodzi/południu nie ma takiego problemu, bo kobiety są wyemancypowane. Z tego względu mogą zaniechać czynnik ekonomiczny i skupiają się bardziej na wyglądzie/charakterze partnera. Przez to w Polsce częściej są przekazywane geny zaradnych cwaniaczków zamiast przystojnych osobników.
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Jakby nie patrzeć to tylko twoje gdybanie. Ale widzę, że sprytnie zaszachowałeś dodając w komentarzu charakter do cech ważnych, bo już chciałem zapytać jakie walory urody holenderskich chłopaków wybierają holenderskie, zachodnie, wyemancypowane kobiety, ale się zabezpieczyłeś, więc nie zapytam, znikam, nie kręce zbędnej gunwoburzy.
  • Odpowiedz
Oprócz tego, że Polacy mają niewyjściowy ryj to jeszcze brzydzą się modą, nie dbają o siebie, chodzą w starych spranych t-shirtach, nie zmieniają skarpet i często śmierdzą strawionym alkoholem.


@ZasilaczKomputerowy: Nie oceniaj całej populacji po swojej rodzinie i znajomych.
  • Odpowiedz