Wpis z mikrobloga

Rozglądam się za #telewizory pod #ps4 #ps4pro #pro i obecnie przemawia do mnie #sony 55xd9305

Czytałem kilka recenzji i widziałem live ale może ktoś podzielił by się opinią jeżeli posiada taku egzemplarz? Ewentualnie jakieś sugestie czemu tak lub nie? Obecnie mam bravie z 2009 roku i była absolutnie bezproblemowa więc ufam #sony

I jeszcze promo w Saturnie aktualnie na niego:
Pobierz
źródło: comment_mXPCLrv2TbzbwMKqgAKgwRewoyaiaw0P.jpg
  • 13
@cherryq: Pewnie kupie pro za jakis czas, ale na pewno nie warto grac w trybie 4k. Testowalem kilka dni monitor 4k i poza wiekszym obciazeniem sprzetu nie ma roznicy w jakosci obrazu. Wolalbym lepsza grafike i wiecej fps w fullhd
@zaxcer: Szybka analiza konkurencji - KS8000 jest słabszy, KS9000 jest zakrzywiony, DX800 ma najgorszy design w historii (chociaż nie, jest jeszcze Samsungowa seria Joiiii ( )), a DX900 to już w cenie OLEDa. W zasadzie w tej cenie rozważyć możesz OLEDa LG, ale tylko Full HD - 4K będzie znacznie droższy. LCDki od LG w tej cenie chyba też wymiękną w starciu z XD93 (nie
@zaxcer: jeżeli masz taki budżet na tv to najlepszy wybór. Świetne kolory, jasny równomiernie podświetlony ekran, bardzo dobra płynność, bardzo niski Input lag. Do tego wykonaniem pod względem materiałów i wyglądu przebija konkurencję i wygląda naprawdę elegancko