Wpis z mikrobloga

@pierzak nie pisze o sobie teraz tylko o ogóle, widzę, że panowie nie zrozumieli ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zwyczajnie szkoda mi, szczególnie młodych dziewczyn, które naczytają się i nasłuchają tego, co teraz napisałam i będą myślały, że muszą
Wszystko.
A później młode dziewczyny nie lubią samych siebie bo nie spełniają nie swoich standardów
Sama całe szczęście mam ten etap za sobą, za stara na to jestem (
@hatterka: z resztą w ogóle zawsze mnie to bawiło, jak się różni u facetów i u lasek. Faceci przeważnie sami się motywują oglądając kulturystów czy sportowców, grzebią po necie, chodzą na siłkę a jeśli tego nie robią i są zaniedbanymi kluchami to sami o tym wiedzą, nigdy nie widziałem faceta narzekającego że "hurrr te standardy, ja chce być sobą". W u lasek? U lasek jak w lesie ( ͡° ͜
@hatterka: bóldupy, że każdy ocenia innego po wyglądzie zwłaszcza przy pierwszym spotkaniu + każdy ma preferencje kogo uznaje za atrakcyjnego, a kogo nie, a że niektóre cechy są pożądane przez większość społeczeństwa to stają się niejako standardem? Czy następny wpis będzie o tym, że nie podoba ci się, że po zimie jest wiosna, a za sprawą grawitacji nie możemy skakać na 20 metrów w górę?
@hatterka: Zle miejsce na takie przemyslenia wybralas, ale generalnie sie zgadzam. Masz lekko puchate policzki, to MUSISZ JE WYKONTUROWAC I W OGOLE NIE MA BATA. To nic, ze po prostu takie masz rysy twarzy. Nie, trzeba zamazac i wygladac wedlug wzoru. Sylwetka to tez juz nie kwestia Twojej budowy, ale cos, co trzeba modelowac i poprawiac. I to nie po prostu sie odchudzic, ale zmienic calkowicie - sciskac talie, robic wielkie
@hatterka: Coś za coś. Chcesz ładnie wyglądać to musisz włożyć w to pracę i się dostosować do kanonu. Jak jesteś leniwa i nie chce Ci się tego robić to się nie dziw, że się w kanon nie wpiszesz. Jak się nie nauczysz do egzaminu, albo nauczysz się inaczej niż profesor powiedział to magistrem nie będziesz. Faceci też w tych czasach już muszą o siebie dbać. Ty wystarczy, że posiedzisz pół godziny