Wpis z mikrobloga

@zzbkk: A żebyś wiedział xD
Ta przychodnia ogólnie jest jakaś wyjątkowa bo do wszystkich lekarzy kolejka to max 2.5 miesiąca, często krócej.
Ale dogadałam się tylko z jednym, do reszty chodzę gdzieś indziej :P
@nimithril: Serio? W jakim mieście? #poznan here i też chodzę do endo na stałe, termin zawsze na za 3miesiące ( nowa kontrola+ recepty) a jak coś się dzieje i potrzeba wcześniej to da rade i na za 2 tygodnie od telefonu wbić
@Shyvana: Bydgoszcz :( a najlepsze jak poszłam do rodzinnego, żeby mi dała skierowanie na badania krwi, żebym poziom tsh sprawdziła:

nie mogę pani dać skierowania, bo to lekarz z nie naszej przychodni kazał pani je zrobić.

no kuwa. musiałam płacić 120 zł za badania hormonów tarczycy, bo potrzebowałam nie tylko tsh.
@nimithril: Pamiętam miałam podobnie xD Tylko że potrzebowałam hormonów jajników. Byłam u endokrynologa i powiedziała, że nie może mi dać skierowania bo te badania kosztują 3,5k xD Ale jak chcę to mogę prywatnie, albo położyć się u nich do szpitala na 3 dni to wtedy mi zrobią za darmo+ dodatkowe. No i co miałam zrobić, poczekałam 9 miesięcy na miejsce w szpitalu xD