Wpis z mikrobloga

Pytałem ostatnio pod tagiem #krakow o jakieś rady przy zakupie oczyszczacza powietrza. Zrobiłem mały research, zgodnie z podpowiedzią zapytałem miłych ludzi z Krakowskiego Alarmu Smogowego, poradziłem się znajomych i wybrałem #xiaomi Air Purifier 2, który jest popularny i dostępny m.in na #aliexpress. Pod względem możliwości w stosunku do ceny to faworyt.

Dzisiaj odebrałem paczkę od polskiego dystrybutora więc małe #pokazzakupy zakupy. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to mogę spisać jakieś przemyślenia po kilku dniach użytkowania.
Uparciuch - Pytałem ostatnio pod tagiem #kraków o jakieś rady przy zakupie oczyszczac...

źródło: comment_xlGOfTRU7zExgDZXV0uyq12VVZ9HePV3.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@Uparciuch: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I MIESZKAĆ W KRAKOWIE BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD ODDYCHAĆ IM SIĘ ZACHCIAŁO
  • Odpowiedz
@fegwegw: jestem w posiadaniu takowego, jestem zadowolony, praktycznie pracuje cały czas na ustawieniu auto, maksymalny tryb jest za głośny, dużym plusem jest nawilżacz powietrza ale niestety trzeba go często czyścic i odkamieniać zwłaszcza jak ma się twardą wodę. Plusy: moim zdaniem skuteczny pod kątem wyłapywania syfu (jest w sypialni syna alergika i śpi mu się lepiej), nawilżacz, minusy głośna praca (tryby średni i max) oraz cena
  • Odpowiedz
@Ifrit: Dzięki, pomocna opinia. Chyba się na niego skuszę. Chociaż Xiaomi też wydaje się być spoko, jest dużo ładniejszy, i mógłbym go zintegrować z resztą 'ekosystemu' od Xiaomi. Ciężka decyzja :(
  • Odpowiedz
@fegwegw: moim zdaniem Xiaomi jest ok, a integracja z pozostałymi urządzeniami to też plus, nie wiem czy posiada nawilżacz to duży plus zwłaszcza w sezonie grzewczym
  • Odpowiedz