Wpis z mikrobloga

Dzisiaj smutna niespodzianka w Kawie na Ławie - po kompletnej kompromitacji przy ustawie antyaborcyjnej, poseł Jaki dalej ma zakaz publicznych wypowiedzi, więc dzisiaj ze strony PiSu - pani rzecznik Beata "zespół kolesi" Mazurek

patrząc na premiera, rzecznika partii i szefwą kancelarii premiera mam wrażenie że stołki w rządzie są obsadzane imionami, a nie kompetencjami

Super Express opisywał ją jako najnowszą maskotkę Jarosława - przymilającą się, potulną, pocieszycielkę strapionych. Lojalna, więc nie ma problemu że będzie gwiazdorzyć jak zniknięci rzecznicy w osobach Hofmana czy Mastalerka. Cieszy też jej doskonała retoryka, gdy ktoś próbuje skrytykować projekt trumienkowego, to natychmiast odpowiada rzeczowymi argumentami. Czyli wydziera się jak kukułka:

Dlaczego nie daliście?

Dlaczego nie daliście?

Dlaczego nie daliście?

Dlaczego nie daliście?

Proszę nie spłycać

Dlaczego nie daliście?

Dlaczego nie daliście?

Dlaczego nie daliście?

Proszę nie spłycać

Dlaczego nie daliście?

Dlaczego nie daliście?

Proszę nie spłycać


Ktoś zaczyna coś mówić, jej już się gęba otwiera żeby zakrzyczeć, jak kwoka na targu. Gdy wreszcie dorwała się do głosu to tak jak w stereotypowym dowcipie o Beacie Szydło ja rozumiem że pani jest bardzo dociekliwa.

Pan niech nie opowiada bajek, proszę mi nie przerywać, proszę mi nie przerywać, ale proszę mi nie przerywać, naprawdę proszę mi nie przerywać zajmijcie się złodziejską reprywatyzacją w Warszawie


Boże, jak ona jest irytująca, kolejna z wypisanym na twarzy "teraz my mamy władzę i co nam #!$%@? zrobicie", tak powszechnym pośród członków partii rządzącej.

Człowiek patrzy na taki zespół gości i na pierwszy rzut oka to poseł Piotr Liroy-Marzec w swoim irokezie i adidasach jest weteranem polityki, który potrafi cierpliwie słuchać i odpowiadać i się nie wydzierać.


#neuropa #polityka #kawanalawe
Pobierz Joz - Dzisiaj smutna niespodzianka w Kawie na Ławie - po kompletnej kompromitacji prz...
źródło: comment_3vIrqpjbH4vRL1pBad02CGZDAaXU6Lcq.jpg
  • 9
@andrzejcebula_reload: Nie zapominając o nieśmiertelnych tekstach takich jak "wolałby zapłacić karę finansową za niezastosowanie się do dyscypliny partyjnej, niż zagłosować przeciwko ratowaniu życia", właśnie w Kawie na Ławę. Od czasu głosowania zniknął z mediów i jest nieosiągalny żeby udzielić jakikolwiek komentarz na temat swojej zmiany zdania.

Pobierz Joz - @andrzejcebulareload: Nie zapominając o nieśmiertelnych tekstach takich jak "wo...
źródło: comment_Qge4tvc7J3ZLD1BWwJxdAEOMZ93FlntB.jpg
@Joz: @Joz: pamiętaj,że poświęcasz swój czas na opisywanie cynicznych glizd,nawet jeśli maja jakieś sumienie to zostawiają je w domu gdy wybierają się do sejmu,te babsko przyprawia mnie o mdłości,atakuje nawet ludzi z pis,którzy czasami mają inne zdanie od Kaczyńskiego,od razu zaczyna na nich pluć,rzuca swoj "mam nadzieje,że poseł/posłanka XYZ zmieni swoje zdanie blalalala"na pana bylejakiego tzn srakiego tzn jakiego ? #!$%@?,szkoda mi klawiatury
Tak dodam jeszcze - przed chwilą pani Mazurek pojechała posłowi Rabiejowi po jego orientacji seksualnej.

Użył sformułowania "zły dotyk na polskim szkolnictwie" odnośnie ustawy Zalewskiej, na co obie pisowskie przekupki zrobiły "uuuuuuuooooooooouuuuuuuuuuuuooooooooo to nieprzyzwoite, co pan mówi, dlaczego pan powtarza takie bzdury, to obrzydliwe", co dodatkowo Mazurek skwitowała z pogardą: "nie wypada, zwłaszcza panu takich rzeczy mówić"

W Polsce jak w lesie.