Wpis z mikrobloga

Czy konieczne jest uruchomienie "stopera" w nowym wątku? (nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi)


@zgredinho: zalezy jakiego stopera, w jakim watku, jaka masz architekture, ja #!$%@?, miliard pytan. Ale raczej nie.
możesz po prostu zrobić zmienną/obiekt który na początku pobierze czas a pod koniec odejmie obecny czas od czasu na początku zadania ;)


@sorek: o ile jakis debil nie napisal stopera ktory robi sleep() w srodku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@M4ks: ale co ma jedno do drugiego? Zapisujesz czas początku i potem odejmujesz od końca i jest, żadne sleepy już tu nic nie zmienią, chyba że chodzi ci o to że policzy "lagi".

@sorek: @zgredinho:
Ten pomysł ogólnie jest dobry by zapisywać czas, ale uważaj jak chcesz dodać pauzę, wtedy musisz też podczas pauzowania zsumować czas i po od-pauzowaniu znowu pobrać aktualny czas, co w gierkach platformowych itd może
ale co ma jedno do drugiego? Zapisujesz czas początku i potem odejmujesz od końca i jest, żadne sleepy już tu nic nie zmienią, chyba że chodzi ci o to że policzy "lagi".


@GotoFinal: no duzo wlasnie, jak masz jakis debilny tajmer ktory robi thread.sleep() w srodku to bedzie raczej kiepsko mierzyc tym czas bez osobnego watku, a nie takie rzeczy widzialem.....
tak tak wszystko będzie po bożemu (mam nadzieję) picrel.


@zgredinho: no tak srednio. Niestetowalna klasa na sztywno powiazana z System, w dodatku currentTimeMillis ktore ci niepotrzebne... 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)