Wpis z mikrobloga

29 070 - 168 - 5 = 28 897

Hoho, ach cóż to był za dzień... Dużo czasu na gadanie o głupotach, fajne widoki, zacny skład - @Cymerek, @bynon, @pe__pe , @Sanremu i @DerMirker. Objechaliśmy zamki w Ogrodzieńcu, Smoleniu i Bydlinie. Do tego pałac w Pilicy. W gratisie dostaliśmy leśny offroad dzięki planerowi trasy od Stravy. Były nawet 3 gleby, ale w sumie "smiechów było co niemiara". Polecam foteczki, bo nawet spoko rejony i np. papaj z anteną satelitarną na plecach.

Był plan na dwie setki, ale jeden z kolegów złapał bombę giganta i trzeba było doholować go do Krk, żeby nam towarzysza nie rozjechało nic po drodze. Tempo przez to wyszło spacerowe, ale grunt, że ekipa się dobrze bawiła. Więc kolacja w renomowanej restauracji McD mającej zylion gwiazdek Michelin i rura do domu. Poza tym rzecz, której nie ma na zdjęciach, ale chyba rekordowy dzień ze smogiem między Olkuszem, a Krk. Minimalny wiatr i tyle dymu z kominów, że widać było jak ludzie zapełniają doliny tym co leci im z własnych kominów. No tragedia. Tragedia.

Mimo niespełnienia planów chyba jeden z najlepszych #rowerowykrakow w tym roku. Ale Pustynię Błędowską czy Ojców jeszcze nieraz zdążymy machnąć. Ciekawe czy panowie @DerMirer i @pe__pe jeszcze kiedyś do nas dołączą, bo wyszła runda wybitnie offroadowa no i trzeba się nauczyć cierpliwości, żeby czekać na towarzyszy, którym nie siadł dzień.

#100km (nr 105) #rowerowyrownik
Pobierz metaxy - 29 070 - 168 - 5 = 28 897 

Hoho, ach cóż to był za dzień... Dużo czasu na...
źródło: comment_Gi7j8HmLyYhNZxY3J4AxuOKhehsw3T3j.jpg
  • 23
@metaxy: ależ było bardzo spoko i piszę się na kolejne () Pierwszy raz z rowerowykraków i pierwszy raz garmin coś odwalił ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie ma treningu, muszę jechać jeszcze raz..
ależ było bardzo spoko i piszę się na kolejne ()


@pe__pe: "siem cieszem".

pierwszy raz garmin coś odwalił ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie ma treningu


@pe__pe: Mogę Ci podesłać swój, pi razy oko będzie się zgadzać.
@metaxy: Mokre liście najlepsze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mój rower z jedną sakwą wprost tańczy na liściach i co chwilę patrzę pod koła czy kapcia nie mam. Ale na pieszą wycieczkę to te liście są bezkonkurencyjne :D
@metaxy: no patrz. moje okolice, a o papieszu z anteną satelitarną na plecach jeszcze nie słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

skoro już tutaj jeździcie i lubicie zamki, to zainteresujcie się okolicami Mirów/Bobolice - tam też ciekawe widoki znajdziecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


wjazd na górę Zborów w Podlesicach, a może bardziej zjazd by Was też pewnie mógł ucieszyć.