Wpis z mikrobloga

Mirki spod znaku #diablo3, właśnie gram sezon 8, ogólnie jestem dość zielony w temacie. Zdobyłem dwa Dary Haedriga za zadania i już je przydzieliłem do siebie. Jak patrzyłem sobie na topowe postacie to ich rzeczy z zestawu są zdecydowanie lepsze, np. więcej inteligencji. Pytanie, czy coś źle zrobiłem czy po prostu miałem pecha i mój zestaw Vyra u Czarodziejki wypada słabo? http://eu.battle.net/d3/pl/profile/szala-2150/hero/84316069
  • 5
@elliott: Heja!

Przedmioty z Daru Haedriga zawsze losują losowe statystki. Topowi gracze posiadają przedmioty Starożytne (z pomarańczową obramówką - są one o 30% lepsze od zwykłych przedmiotów) - szansa na ich wypadnięcie jest mniejsza, niż w przypadku zwykłych przedmiotów, ale mogą ci polecieć wszędzie. Nawet z białej skrzynki. Kwestia czasu. No i też szczęścia.
@DiabloFan: dzięki! jeszcze mam pytanie co do głębokich szczelin. widziałem gdzieś na yt, że lepiej je otwierać, potem od razu wracać, potem czekać do 4:29, dopiero wtedy zabijać bosa....czy naprawdę tak to robić? czy to dotyczyło raczej starszych sezonów?