Wpis z mikrobloga

xD śmieszne

na wstępie: mam pracę zdalną, która pozwala mi na samodzielne przeżycie, opłacenie studiów, rachunków itp. - powiedzmy około półtora roczne doświadczenie, dodam, że w sklepie internetowym (no stanowisko kierownicze, grupa ludzi, którym trzeba tłumaczyć etc), ale zajmowałem się tam praktycznie wszystkim co było możliwe

więc w sumie mi się nie śpieszy, ale...

z racji, że nuda motzno i wstaję rano, zaczyna się typowy dzień mireczkowy, coś tam pójdę na siłownie, odwiedzę mame w pracy, to i tak czuję, że marnuje ten czas, więc ostatnio wpadłem na genialny pomysł, że poszukam sobie pracy stacjonarnej (nawet pełny etat, jestem w stanie ogarniać swoją pracę zdalną i dodatkowo wziąć jeszcze etat na siebie), więc wysyłam to #cv jak #!$%@?, prawie wszędzie tam gdzie się da - to co mnie interesuje, jakieś sklepy, działy obsługi klienta (nie telemarketing, bo pluje na naciąganie ludzi), w którym najwięcej stricte pracuje, nawet zdarzyły się jakieś sklepy internetowe u mnie w mieście (co prawda jest to w sumie #podmiasto - ok. 80 tyś mieszkańców)

i teraz do czego zmierzam: rozumiecie, że przez okres około jednego miesiąca, byłem na dwóch rozmowach o prace? XD

jedna rozmowa była w firmie, gdzie ogarniałbym magazyn i ludzi, którzy tam pracują, w sumie spoko sprawa, napaliłem się, ale nie oddzwonili, szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)

druga rozmowa to był mBank, #!$%@? no xD poszedłem na nią, chociaż z słomianym zapałem, bo stwierdziłem potem, że siedzenie na wysepce z mBanku i namawianie ludzi do pożyczek to raczej nie dla mnie, a kierunki rozwojowe raczej słabe...

nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale nadal uważam, że skoro nie liczy się #wyksztalcenie tak jak to wszyscy mówią, to #doswiadczenie też chyba kiepsko z tego co widać (,)

#gorzkiezale #zalesie #gownowpis #pracbaza
  • 2
@zarowix:

to jest ta #!$%@? polska


witam na rynku pracy XD
juz wiesz czemu ludzie wyjezdzaja ;)
jakbylem na bezrobociu to chcialem pracowac ale nawet o gownoprace ciezko bylo.

najgorszy tutaj jest brak stabilizacji. jak cie wyjebia z roboty to masz duzy problem bo znalezc kolejna od reki to wyczyn. dlatego ludzie stad uciekajo ( ͡° ʖ̯ ͡°)