Wpis z mikrobloga

#afera #ksiazki #trochemniejsijanuszebiznesu

Drodzy kumple, w nawiązaniu do sytuacji, którą opisałem wczoraj tj. http://www.wykop.pl/wpis/20366427/afera-januszebiznesu-ksiazki-oszukujo-tl-dr-pokaz-/
dzisiaj rano otrzymałem telefon od wspomnianej księgarni, okazało się że błąd z różnicą ceny leżał po ich stronie i już go naprawili (sprawdziłem i teraz działa poprawnie).

W ramach przeprosin zaoferowali mi 300 zł na książki, poprosiłem Panią żeby kwotę tę przeznaczyli dla osób, którym pieniądze te z pewnością przydadzą się bardziej niż mi czyli BERNARDYN Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych na co przystali i po krótkiej chwili otrzymałem potwierdzenie przelewu http://imgur.com/a/dxpAh

Z ważnej dla mnie sprawy otrzymałem także potwierdzenie że Pani z biura, do której była skierowana ta wiadomość nie poniesie konsekwencji, a zostaną one wytoczone autorowi wyjątkowego maila, który otrzymałem.
Ze swojej strony powiem szczerze że nie spodziewałem się że sytuacja ta nabierze aż tak wielki rozgłos i uważam że skończyła się w miarę pozytywnie, księgarnia wyciągnęła wnioski z ostatnich dni a dla tej wyjątkowej fundacji każdy grosz się przyda :)

Pozdrawiam i pamiętajcie o sprawdzaniu ceny w koszyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozwolę sobie na zawołanie osób, które dały plusa w moim wczorajszym wpisie, mam nadzieję że się nie obrazicie jako że zawołam Was do rozwiązania sprawy.
  • 225
poprosiłem Panią żeby kwotę tę przeznaczyli dla osób, którym pieniądze te z pewnością przydadzą się bardziej niż mi czyli BERNARDYN Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych


@Snoxik: Podejrzewam, że albo fundacja działa w Twojej okolicy, albo sam masz bernardyna. Trafiłam? :)
Jako, że lubię czytać książki i brakuje mi kilku tytułów do biblioteczki, chyba bym skorzystała z ich oferty, ale świetnie, że Ty wolałeś na zwierzaki pieniądze przeznaczyć. :)
Nigdy tam nie zamawiałam książek,
@Snoxik: Przekazałeś sam kiedyś taką sumę pieniężną na jakąkolwiek fundację, czy chwalisz się, że umiesz przekazywać na słuszne cele cudze pieniądze? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ostrzyjnoz niestety, ale fundacja nie znajduje się w mojej okolicy nad czym ubolewam, psa także nigdy nie miałem, w przyszłości jest to jedno z moich większych marzeń żeby zapewnić psiakowi dobry dom i sprawić żeby był przy moim boku szczęśliwi :) Fundację tę wybrałem ze względu na poświęcenie osób, które ją prowadzą. Dla mnie niezmiernym szczęściem jest możliwość pomocy tak wspaniałym osobom, które pomimo przeciwności losu starają się sprawić żeby na psiej
@Snoxik

(...)okazało się że błąd z różnicą ceny leżał po ich stronie i już go naprawili (sprawdziłem i teraz działa poprawnie).

+

@Snoxik

(...) W jednym z maili jakie otrzymałem z ich korespondencji wewnętrznej pada zdanie "Musimy mu pilnie odpisać i niestety nie jest to pierwsza osoba, która to zgłasza." tak więc nie jestem jedyną osobą, która to zaobserwowała tylko chyba po raz pierwszy ktoś to rozpowszechnił

+

sceen (...) ceny
Z ważnej dla mnie sprawy otrzymałem także potwierdzenie że Pani z biura, do której była skierowana ta wiadomość nie poniesie konsekwencji, a zostaną one wytoczone autorowi wyjątkowego maila, który otrzymałem.


@Snoxik: Super! Tak trzymać! Zniszcz życie i zabierz pracę gościowi bo źle zaadresował maila! Brawo!!!!!

Proponuję jeszcze zgwałcić mu żonę i złożyć donos do opieki społecznej żeby zabrali mu dzieci. Należy się #!$%@?.
@pzlpzlpzl: a czy to wina Snoxika, że dostał ich korespondencje, w której piszą, jak działa proceder, który jest nieuczciwy względem klienta?! Firma sama się pogrążyła.
A dokładniej jak pisał wczoraj @powerfulally:

w Zendesku, z którego dostałeś maila, są 2 sposoby komunikacji: wysłanie wiadomości wewnętrznej albo wiadomości do klienta. Jeśli nie zostało to zmienione, domyślną opcją jest wysłanie maila do klienta i trzeba to za każdym razem przełączyć odpowiednim przyciskiem. To była odpowiedź na inną wiadomość wewnętrzną, ktoś się po prostu pytał jak rozwiązać twój problem ;) To nie wynika z niewiedzy ludzi z księgarni, tylko wystąpił
@muak47: oszukiwali klientów, a jak to wyszło na jaw i zostało nagłośnione to odpalili trzy stówki żeby nie wyjść na ostatnich złodziei. Zdążyli na tym procederze zrobić na pewno daleko więcej niż te 300.

Za takie zachowanie, dziś zamówię sobie coś od nich


Gdybyś złapał za rękę kieszonkowca a on przeprosi i da parę groszy na psiaki to też uważasz że powinien dostać nagrodę za całokształt?
fajnie spoko :) zapchali ci papę paroma stówkami żeby nie było takiego niesmaku :) walczą o klienta :) jednakże działać będą nadal w ten sam sposób tyle że będą pilnowali bardziej wewnętrznej korespondencji :)