Wpis z mikrobloga

Mirki, ma ktoś doświadczenie w walce z #bluescreen na #windows7 ?? Podczas odpalania przeglądarek (Vivaldi i Opera) dostaję info, że program przestał działać albo właśnie bluescreen'a. Skanowałem kompa antywirusami, sprawdzałem check disk'iem i memory check'iem- nic nie znalazło. Nawet skrypt Tron z Reddit'a uruchomiłem ale nic to nie zmienia.
W trybie awaryjnym Opera hula więc obstawiałbym jakieś sterowniki.
Jakieś sugestie?
Drive Doc nie chce mi się zainstalować (może przez to, że "Malwarebytes" wykrył go jako zagrożenie i wrzucił w kwarantannę) więc muszę dojść ręcznie o który chodzi. Jakieś info jak dokładnie usunąć drivery też by się przydało jeśli już uda się określić sprawcę....
#bsod #pc #debugowanie #opera #komputery
Tojamoze_pozamiatam - Mirki, ma ktoś doświadczenie w walce z #bluescreen na #windows7...

źródło: comment_mM3dXuDPMjFG29uZUyf0Sdkg6kmrSbgA.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@l-da: W ostateczności tak trzeba będzie zrobić ale szczerze mówiąc trochę mi szkoda ustawień, zakładek itp.
Staram się jeszcze dobrać do sedna problemu- reinstall to trochę leczenie objawu...
Najpierw wykrzaczył się Vivaldi, Opera dopiero po 2 tygodniach. Boję się, że po reinstallu problem i tak powróci...
  • Odpowiedz
Ulubione czy najważniejsze adresy stron zapisz w pliku w tekstowym by je podczas deinstalacji nie stracić. Dobrze jest pobadać czy winne nie są jakieś wtyczki przeglądarek bo niektóre instalują się bez pytania.
  • Odpowiedz
@l-da: Z reinstalacją jeszcze się wstrzymam- trochę dużo tych stron jednak o innych ustawieniach nie wspominając.
Ponieważ przeglądarka działa w trybie awaryjnym to chcę spróbować dojść do przyczyny.
W trybie awaryjnym wyłączyłem wszystkie rozszerzenia żeby je wykluczyć i nic to nie zmieniło...
  • Odpowiedz