Wpis z mikrobloga

NARESZCIE ZROBIONE.

Ankieta dotycząca sezonu 2016/17
90 pytań zamkniętych, 11 czy 12 otwartych na koniec (MVP, DPOY itp).
Ustalam, że za pytania zamknięte będzie 1 pkt do zdobycia, a za otwarte aż 5, ale jak narazie nagrody nie przewiduję :/
Niemniej, fajnie mi to wysyła do excela, więc po sezonie będzie podsumowanko, jak już będą wszystkie głosowania odbyte (hehe, odbyt).
Mi wypełnienie ankiety zajęło koło 7 minut, ale znałem doskonale pytania, więc szykujcie się na około 10-15 minut zabawy.
Notki: All-NBA Team - jeden z 3 drużyn na końcu sezonu (nie mylić z defensywnymi), ankieta dotyczy sezonu, więc jak ktoś zostanie wymieniony w draft day - to się nie liczy. Stan tagów, avek loretti, czy stylówa Adamsa będzie weryfikowana w dniu sprawdzenia wyników ankiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ENJOY!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFg7dJapBZgej-DWIs5Hry6dFatCRncgVMeaLyJfvMqk0r1A/viewform

#nba #koszykowka #sport
Pobierz appylan - NARESZCIE ZROBIONE.

Ankieta dotycząca sezonu 2016/17
90 pytań zamknięty...
źródło: comment_6PAs0VT9WhCSBGsqXVhqw0j8BHgk54eQ.jpg
  • 17
@appylan: Tak, z tym że nikt ich chyba nie dostał :P

Generalnie wynegocjowałem jakieś tam kostki i koszulki i takie tam, potem po rozstrzygnięciu w ligach powiedzieli że im wyszły, bo się nie spodziewali że to będzie trwało prawie rok. Napisałem kto powinien się zgłosić po co, mieli się zgłaszać samodzielnie