Wpis z mikrobloga

@weshu: trochę po fakcie, ale przygotowywałeś się jakoś specjalnie do tego? Wersja academic czy general training? Też tak właśnie potrzebuję mniej więcej, bo 7.5 (academic), a boję się, że przez stres wszystko schrzanię:P +gratulacje ;-)
@insanebelieve: General training. Potrzebowałem mieć 7 do punktów do wizy (tak myślałem) - więc liczyłem, że pójdzie bardzo łatwo i tylko trochę się przygotowywałem (przejrzałem przykładowe testy i z każdej części coś tam zrobiłem) - zdałem wtedy na 7,5 (L:8, R:8, W:6.5, S:7) ... niestety dopiero po fakcie doczytałem, że żeby mieć te punkty muszę mieć minimum 7 z każdej części. Tak więc zapisałem się drugi raz i siedziałem tydzień codziennie
@Sky_is_the_Limit: Niestety za bardzo nie pomogę z materiałami, są tego takie ilości na internecie za darmo, że nie warto inwestować w książki. Żona co prawda sobie kupiła "Cambridge Objective IELTS" - trochę przeglądałem ale wolałem się uczyć korzystając z materiałów na necie (ona też za bardzo się nie uczyła z tego).

W zasadzie to nawet patrząc na to, że mamy tą książke w idealnym stanie (+cd z książką), prawie nówka to