Wpis z mikrobloga

Szanowni Aferzysci,

chcialbym Wam przypomniec, ze Wykop jest miejscem, w ktorym wypowiedziec sie moze kazdy. Na rownych zasadach z kazdym z Was. Nie mam nic przeciwko temu by jutro pojawilo sie AMA z zakonnikiem, ktory uciekl z zakonu, politykiem, ktorego nie jestem fanem czy kimkolwiek innym. To Wy swoimi wykopami i pytaniami pokazujecie czy tresc jest interesujaca.

Jezeli nie podoba Wam sie ta tresc, to mozecie jej po prostu nie czytac lub zakopac. Jezeli uwazasz, ze Wykop ma byc miejscem tylko o takich pogladach jak Twoje i nikt inny nie ma wstepu, to cytujac @t__d - zapraszam do usuniecia konta.

P.S. Status VIP, jest przyznawany automatycznie z uwagi na to, ze tak wielu zaczelo dzis obserwowac profil @Jaroslaw_Sokolowski

Zyczac wiecej tolerancji,
pozdrawiam
@m__b

#afera #wykop #oswiadczenie #ama
  • 673
@m__b: Panie Michale, faux pas straszne z tym AMA. Ten czlowiek to zlodziej i nie powinno byc miejsca dla niego w tym serwisie. Mowi Pan o tolerancji? To podarzajac tym tropem moze niech Pan zaprosi innych kryminalistow do rozmowy... Napewno wsrod uzytkownikow serwisiu trafia sie tacy, ktorym ten zlodziej zniszczyl zycie. Calkowity brak profesjonalizmu ze strony Administracji.
@m__b Michał ale o jakiej #!$%@? tolerancji Ty mówisz. Tolerować to można sąsiada który trzaska drzwiami. Naprawde z wykopu chcesz zrobic miejsce gdzie kazdy ma się prawo wypowiedziec? Fajnie ze organizujecie ama ale zastanowcie sie nad obsadą do #!$%@? bo coś to w zlym kierunku idzie. Porozmawiales sobie z Masa o życiu i teraz uwazasz ze w sumie to fajnie bylo? Jakas refleksja czy bedziesz szedl w zaparte ze to dobry byl
@m__b: A co to za udawanie niewiniątka, A co z LaPetit? To tak ma wyglądać standard wolności słowa na wykopie? kto tu jest faszystą i opresorem? Jeśli banujecie za wypowiedzi ludzi którzy nie podzielaja waszego zdania, to pozostaje życzyć panu plajty w interesach. Wszelkich, bo takie działanie zakrawa na jawną już cenzurę wykopu. I absolutnie nie ma już nic wspólnego z mottem które przyswiecało podobno panu gdy tworzył pan ten
@m__b: Pozwolisz że poddam twoją średniej jakości wypowiedź analizie:

Szanowni Aferzysci,


Już na wstępie kategoryzujesz użytkowników i umniejszasz im - którzy słusznie mają wątpliwości co do promowania ... takich AMA

chcialbym Wam przypomniec, ze Wykop jest miejscem, w ktorym wypowiedziec sie moze kazdy. Na rownych zasadach z kazdym z Was. Nie mam nic przeciwko temu by jutro pojawilo sie AMA z zakonnikiem, ktory uciekl z zakonu, politykiem, ktorego nie jestem