Wpis z mikrobloga

Witam #pcmasterrace
Złożyłem komputer na i5-6500, B150M-PROVDH, goodram play 2x4 2133mhz, RX 470 Nitro+ 4GB, Antec 500W
Problem jest z kartą. Po 40-50min gry się wyłącza gra bądź cały komputer. (czerwony ekran + restart, bądź czarny i error) Próbowałem usuwać sterowniki przez DDU i wgrać nowe ze strony Radeona. Temperatura jest poniżej 65C. Macie jakieś pomysły oprócz odesłania do sklepu w celu wymiany.
  • 24
  • Odpowiedz
@ZagLos: nie mam pojęcia jak to sprawdzić, całośc chodzi ok
@MaddoxX1911: Wydaje mi się, że dobrze, stockowe. Po mocnym graniu jest poniżej 75C. Pastę rozprowadziłem po procesorze, cienką warstwę za pomocą łopatki.
  • Odpowiedz
@3erpl: to strzelam że zasilacz, podzespoły komputera są bardzo wrażliwe na wszelkie wachania napięć, choćby delikatne na mobo jeżeli karta w trybie Full Load zapragnie ekstra mocy, niecertyfikowany zasilacz wysle na cały obwód podniesione napięcie, wówczas w ramach programu obrony podzespolow plyta wyłącza system momentalnie, bez oznak na ekranie erroru lub czegokolwiek. Miałem tak ze swoim zasilaczem, który nie uciągał mi karty.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: z tym ze tutaj takie resety calkowite nie zdazaly sie czesto, czesciowo bylo tak ze czerwony ekran i po chwili wywalenie do pulpitu i sterownik ekranu amd driver przestal dzialac, ale zrobie moze tak ze odddam tego anteca i zamienie na silentiumpc vero l1 500w
  • Odpowiedz