Wpis z mikrobloga

@flarebeware: mam w barclays od samego początku wiec sie wypowiem. Barclays mimo, że nie ma już kas z kasjerami i wypłacanie kasy czy opłacanie rachunków zrobiło sie lekko problematyczne.
@flarebeware: moim zdaniem najlepsze w obecnej chwili sa Santander oraz First Direct. Ale wszystko zalezy od tego jakie masz potrzeby - a konkretnie jakie dodatkowe bonusy potrzebujesz. Np Nationwide daje za darmo ubezpieczenie podrozne.
@m_bielawski: @dob3k: Mam niektóre, których nie chcę przez dd
@dob3k: Wszystko co mogę zrobić przez automat mogę zrobić w domu lub przez telefon...
Poza wpłacaniem gotówki i wypłacaniem więcej niż dzienny limit. Ale rozumiem, że niektórych to nie dotyczy więc to nie jest dla niech problem.
@dob3k: Mam jakiś wewnętrzny uraz gdy chcę wypłacać kasę i udaję się do "stoiska" "Business customers" Jak dla mnie zbyt rzucające się w oczy a ja nie chcę dostać w ryj po wyjściu z banku. A w okienku nikt nie widział czy biorę 50 funtów czy 5k.
@Jofiel: No to rozumiem chociaz takie rzrczy sie tu prawie nie zdarzaja (za duzo kamer na ulicy). No i faktycznie mnie to praktycznie nie dotyczy bo nie obracam gotowka w duzych sumach. Auto tez karta kupowalem.
@dob3k: Ja tam wolę nie ryzokować. Więc problematyczne sie stało bo zawsze jest tak samo:
-chcę wypłacić kasę
-prosze do bankomatu
-limit dzienny a jak chcę więcej
-ile pan chcesz?
- tyle i tyle
-uuuu to proszę tu do pani
Pani prztyjmuje zlecenie, przekazuje komuś za pancernymi drzwiam przez malutkie okienko, czekasz w ch czasu, okienko przekazuje pani szarą torbę z kasą, pani przekazuje tobie torbę. Problematyczne.