Wpis z mikrobloga

Mirki posiadający #xiaomi Redmi 3S w wersji 2gb - czy jest to telefon wart uwagi dla dziewczyny, która nie gra w żadne gierki a smartfona używa raczej do przeglądania Internetu, wysyłania SMS i sprawdzania maila? Odczuwalna różnica jest między wersją z większą ilością pamięci ram? Myślę, że mój #rozowypasek nie jest super wymagającym użytkownikiem smartfona, ale zastanawiam się nad optymalizacją #android pod to urządzenie, czy 2gb nie będzie za mało.
  • 7
  • Odpowiedz
@KierownikW10: Obcowałeś z takim sprzętem? Możesz mi coś więcej na ten temat powiedzieć? Sam ostrze żeby na wersje z 3gb, albo cos lepszego korzystając z tego, ze Xiaomi mogę teraz dostać od ręki na miejscu w x-kom i media. Ja korzystam z telefonu do podobnych rzeczy, czasami zarzucę jakas gierkę bądź posprawdzam różne aplikacje. W czym najmocniej objawi sie różnica w ilości pamięci ram??
  • Odpowiedz
@Bust4: właśnie pisze z tego modelu. 2gb ramu spokojnie wystarcza. Jedynie kiedy czuje, że brakuje pamięci to po rundce w Hitmana gdy wychodzę do pulpitu to przeładowuje luncher. Poza tym zawsze daje radę.
  • Odpowiedz