Wpis z mikrobloga

@Khroux: ja jestem uczulony na promocję stulejarstwa. to powinno być piętnowane bo to nie jest normalne, a tutaj jeszcze się nawzajem po jajach liżą.

@ilmash: Jak byś nie był ciekawy co w #!$%@? głowach siedzi to byś tu nie siedział i nie czytał tych wszystkich #!$%@? tematów, włącznie z tym. Może część ludzi plusowało właśnie żeby się dowiedzieć?
@Khroux: gościu, siedzę i klepię sobie kod. co jakiś czas robię builda i mam czas na egzystencjalne zajęcia. zdążę nie raz dojść do 6-7 strony gorących, a gówno tego barana zdążyłem zobaczyć kilka razy. uważasz, że wbiłem posłuchać nagrania tosterem trzynastolatka przed mutacją?
@ilmash: Tak. Bo po kiego czorta inaczej wchodziłbyś w każdy z tych tematów, które mijasz po kilka razy. Odpalasz je i jeszcze piszesz z kimś nic nie znaczące wiadomości? Gdybyś chciał to byś to olał i klepał ten swój kod. Albo wchodził w fajniejsze wątki. ( )
@Khroux: czy ty się #!$%@?, że klikam w końcu któryś wątek bo widzę, że gorące są nimi zasrane? i nie mogę wyrazić swojej opinii? polecam leczenie się póki czas