Wpis z mikrobloga

Odkurzacz ILIFE V7
Data wysyłki 16.10.2016 (niedziela)
Data dostarczenia 19.10.2016 (o 10 rano w środę!)
Wysłano z UK.

LINK: ODKURZACZ
Cena: $138.99
Total z przesyłką: $165.04
- 12,50$ zwrotu będzie z ebates.

Odkurzacz daje radę, fajne urządzenie. Do stacji faktycznie musi mieć sporo miejsca, bo potem jedzie jak według linijki prosto na ładowarkę, stół czy krzesło może mu przeszkadzać - wtedy trochę jedzie do tyłu i próbuje drugi raz, potem lekko skręca i znów - aż da radę, albo i nie.
Dodam, że naprawdę jest cichy! Spokojnie można włączyć i oglądać film, a on sobie sprząta.
W zestawie dostałem odkurzacz, mop, zapasowy mop, ładowarkę, pilot, baterie do pilota, przejściówkę na nasze gniazdka, zapasową szczoteczkę boczną, szczoteczkę do czyszczenia.

#itemyzchin #gearbest #chuwi
Pobierz fstab - Odkurzacz ILIFE V7
Data wysyłki 16.10.2016 (niedziela)
Data dostarczenia 19...
źródło: comment_Iv90AwKifQLHS7dQlkCJoIC4t5rXba8T.jpg
  • 34
@isamaul: wyłącz stację to nie będzie widział. Stacja podczerwienią robi ścianę.
Ja mam sposób - programator czasowy. Wyłącza mi stację o 12 i wtedy startuje odkurzacz a włącza po godzinie. Gorzej jak sprząta i ją przesunie... Ale plan jest przykręcić ją do ściany.
Właśnie niedaleko stacji takie akcje lubi robić.
@fstab: hm, spróbuję tak następnym razem - na początku tak mi nie robił, tylko ostatnio nie chce do kuchni wjechać i muszę go manualnie tam wepchnąć (pilotem skierować). Fajna zabawka ;)
@isamaul : nom, na iOS nie trybi, musilem Androida molestowac. Funkcjonalnosc wieksza niż pilota dołączonego do V7, bo np mozna ustawiac dugosc sprzątania. Normalne godzinke, drugie "Extra" 2h, a to Extra Large" to chyba ze 3h prawie. No i siłę ssania, ale nie daje na najwieksza z obawy ze cos sie popsuje. :)