Wpis z mikrobloga

@pottymouth: Pokusiłbym się z miejsca, gdybym widział że są jakieś informacje od pradziadków od strony mamy w głąb, bo ta - dosyć bliska - nitka, mi się urywa w tym miejscu :(
@pottymouth: Chodzi o osoby nieżyjące? I jak to chcesz sprawdzić na MyHeritage? Chodzi Ci o to, że ktoś inny ma je dodane w swoim drzewie i tam chcesz zobaczyć dane na temat tej osoby?
@pottymouth: Rozumiem, że masz tę osobę dodaną u siebie w drzewie i pojawia się u Ciebie w podobieństwach do innych drzew? Bo u mnie jak tak jest, to klikam w drzewie w te dwie strzałki w zielonym kółku na danej osobie i widzę podobieństwa do innych drzew i wyświetla mi również datę urodzenia, miejsce urodzenia, itp., w zasadzie wszystko to co w innych drzewach, a żadnego konta premium nie posiadam.

Oczywiście
@pottymouth: Nie chcę uprawiać zbytniej prywaty, ale wiem, że abonament MH to nie tania impreza. Prowadzę miesięcznik "More Maiorum" i co miesiąc organizuje konkursy, w którym można wygrać roczną subskrypcję Premium Plus w MH. Teraz np. trzeba zrobić zdjęcie cmentarza – więcej info na dole strony tutaj.