Wpis z mikrobloga

1. Bądź moim 20-letnim kuzynem
2. Pracuj ciężko, zbieraj kasę przez ponad rok
3. Jedź sam do reichu nabyć pierwsze poważne 4-kółka
4. Wyjeb 7k € na 9-letnie audi a4 b7 (turek #cytrynigumiak płakał, jak składał)
5. Ciesz się, że ten seryjny 1.9tdi ma nakulane jedyne 115k km (#!$%@?.jpg)
5. Po powrocie do Ojczyzny, dostań oczopląsu od migających, jak na choince, coraz to nowszych kontrolek ostrzegawczych i błędów komputera
7. Wyjeb resztę kasy na ubezpieczenie, opłaty i rejestrację
8. Jedź do pracy, zobacz tuman białego dymu za sobą
9. Uświadomij sobie, że ten huk, to nie dźwięk fali akustycznej przy przekroczeniu prędkości dźwięku, a rozhulane turbo (#!$%@?.jpg)
10. Nie miej kasy nawet na regenerację
11. Jeździj MPK
12. Brak profitu


#truestory #takaprawda #polakicebulaki #przegryw ##!$%@? #coolstory #samochody
Pobierz chozi - 1. Bądź moim 20-letnim kuzynem
2. Pracuj ciężko, zbieraj kasę przez ponad rok...
źródło: comment_LmrdIMtdiPyvHfnOXmxMUhsZyiR4WOGM.jpg
  • 20
@chozi: Już pomijam fakt kupna szrota. Ale jak można zbierać rok na auto do #!$%@?. Jeszcze zrozumiałbym sytuacje typu " odzbieram przez x lat i kupie nowe z salonu i będzie mi służył do śmierci / dopóki go na drzewie nie zawinę. " Ale rok oszczędności na super furkę gdzie coś jebnie to kolejne pół roku trzeba zbierać na naprawę tego no bo części drogie a hajsu niema xD
@marek-kalka: Akurat miałem takie Audi przez dwa lata i w dodatku znanym z legend psującym się silniku 2.0 TDI (Chipniete na 170KM). 2007r, S-line, po kupnie wymieniłem rozrząd,filtry,oleje , potem tylko płyny i auto śmigało aż miło. Na blacie miało przy kupnie 190K. Śmieszne spalanie (6-7L) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
No nie do końca, na allegro raptem kilka sztuk za >35k, w tym same kabriolety, mocne diesle (3.0tdi) i benzyny. Zaryzykuję tezę, że za 30k dostaniesz porządne 1.9, a z 7k euro po opłatach i przy obecnym kursie to się nie zamkniesz nawet blisko tej kwoty. No i podtrzymuję opinię, że to już średnio udany stary paździerz niestety.
Są po 9, są i po 5. Serio topić w takim aucie 50k to już paranoja, a na szrot możesz się nadziać wszędzie i za każdą cenę, tylko tyłek mocniej zaboli, że dodatkowo przepłaciłeś.