Wpis z mikrobloga

Dopiero zaczynam granie, kupiłem Lancię Stratos i startuję w rajdzie po śniegu i szutrze. Problem jest taki, że samochód wpada w poślizg przy najdelikatniejszym skręcie. Mam wrażenie, że koła w tym samochodzie mają szerokość opony motocyklowej. Czy coś pominąłem? Nie widzę opcji dotyczących kół/opon, a kółka są wręcz komicznie wąskie.

Nie da się jej prowadzić. Próbowałem różne ustawienia zawieszenia, układu kierowniczego i tak dalej… Samochodem nie da się jechać bez poślizgu nawet na prostej drodze powyżej 40 km/h.

#dirtrally #gry
  • 7
@dGustator: Tak się prowadzi rajdowe RWD, wybrałeś sobie jeden z najtrudniejszych samochodów do opanowania. Operuj odpowiednio gazem, nie używaj ręcznego zbytnio. Pościągaj sobie setupy z workshopu, powinno być odrobinę lepiej.
@mbielejewski: akurat w moim przypadku jest to asfalt lekko pokryty śniegiem, ale zgadza się, kółka są identyczne :-) Myślałem, że właśnie powinny być szerokie. W każdym razie nie wiem co mam teraz robić, bo nie mam innych samochodów, a tutaj nie jestem w stanie dolecieć do mety bez utraty 2 minut.
@dGustator: Ale sobie strzeliłeś zestaw na początek! :) Raczej nie będzie łatwo...
Upewnij się jeszcze, że masz ustawiony dobry skręt kierownicy, a nie jakieś 180 stopni (zakładam, że jeździsz na kierownicy)